Амнiстована контрабанда?

Амнiстована контрабанда?

Коли у відомство приходить новий начальник і приводить на місце старої команди «своїх» людей, навряд чи йому варто дивуватися з того, що серед звільнених кадрів знайдеться чимало охочих помститися. Тому цілком природно, що в постреволюційній Україні ледве не щодня лунають гучні викривальні заяви «старих» високопосадовців, які втратили посади тільки через те, що служили старій владі. Іноді ці обурені сентенції є безпідставними і свідчать тільки про бажання їхніх авторів «наплювати в борщ» своїм наступникам, але іноді вони дуже навіть слушні і вказують новій владі на те, що в її домі таки далеко не все гаразд.

Цікавіші для Старого Світу й дешевші — для найближчих сусідів

Цікавіші для Старого Світу й дешевші — для найближчих сусідів

Подальшу долю України щодо її шансів стати повноцінним членом європейської спільноти Євросоюз визначатиме на початку грудня цього року. Хоча впродовж кількох місяців і до вчорашнього ранку вважали, що саміт «Україна—ЄС» відбуватиметься у жовтні. Заступник державного секретаря України Маркіян Лубківський на брифінгу в СП повідомив, що зміна дати саміту відбулася за спільним погодженням між Україною та Великою Британією, яка зараз головує в ЄС.

Європа нас піджене

Європа нас піджене

Виявляється, не тільки читачі «УМ», від яких у редакцію газети з цього приводу надходять сотні телефонних дзвінків і листів, обурюються недостатньою активністю нової влади у виконанні передвиборчого гасла «Бандитам — тюрми!». Поки політичні сили, яким на даному етапі доводиться виконувати (не дуже вдало, та менше з тим) роль опозиції, піднімають на стяги портрети Колесникових—Різаків і заявляють про політичні переслідування, мільйони громадян України вважають, що переслідувань — звісно, ніяких не політичних, а кримінальних — у цьому «напрямку» якраз катастрофічно мало. Схоже, згодні з цим і деякі делегати Парламентської Асамблеї Ради Європи. З ініціативи 15 із них на розгляд ПАРЄ внесено пропозицію закликати українську владу розслідувати злочини часів Леоніда Кучми.

«Нафтогаз України» під ковпаком СБУ

«Нафтогаз України» під ковпаком СБУ

На «Нафтогаз України» «наїхала» СБУ. Як повідомляють «Українські новини», Служба безпеки вилучила у нафтогазової НАК документи й інформацію про компанії, які навесні 2003 року співпрацювали з «Нафтогазом» у постачанні туркменського газу. Документи були вилучені під час обшуку в кабінетах департаменту з питань безпеки «Нафтогазу України», а сам обшук, як сказано в повідомленнi компанії з цього приводу, «проведений з метою вилучення і процесуального закріплення доказів по кримінальній справі — документів та інформації щодо суб'єктів підприємницької діяльності, які співробітничали з НАК «Нафтогаз України» під час ввезення навесні 2003 року туркменського природного газу на територію України».

Курочка — Москалю: з вас 10 гривень!

Курочка — Москалю: з вас 10 гривень!

Головний львівський міліціонер Михайло Курочка «не словом, а ділом» підтвердив свої наміри подавати до суду на заступника міністра внутрішніх справ Геннадія Москаля. Як повідомив сам пан Курочка, його адвокат уже надіслав позовну заяву до Галицького районного суду Львова.

«Динамо» роздають по частинах

«Динамо» роздають по частинах

Свого часу президент ЗАТ ФК «Динамо» (Київ) Ігор Суркіс заявив, що після емісії акцій клубу він володіє 85,9 відсотка, у Валентина Згуровського — «десь близько 11 відсотків», також є «невеличкий пакет» акцій у Леоніда Кравчука та Йожефа Сабо. Російському ж бізнесмену Костянтину Григоришину замість 18 відсотків після цієї оборудки залишилося 0,1 відсотка динамівських акцій.

Всі статті рубрики