Партія з ХАРАктером

Партія з ХАРАктером

Партія регіонів, яку очолює найрейтинговіший опозиціонер Віктор Янукович, вирішила, що піде на наступні парламентські вибори блоком. Таке рішення було прийнято на засіданні політвиконкому ПР. «Після активних та відвертих обговорень ми дійшли висновку, що наша партія мусить брати участь у наступних парламентських виборах у форматі блоку», — зазначив Янукович у «спічі» на засіданні іншого керівного партійного органу — політради. Екс-кандидат у президенти сказав, що його творіння готове об'єднатися у коаліції з усіма опозиціонерами: «Ми відкриваємо двері для всіх політичних сил, які стоять на спільній з нами опозиційній платформі». За прогнозами В.Я, такий блок міг би набрати 30-40% голосів.

Без О.О.О.

Без О.О.О.

Новим головою партії «Єдність», яку до переходу в «Народний союз «Наша Україна» очолював київський голова Олександр Омельченко, став Володимир Яловий. За кандидатуру заступника Сан Санича по мерії проголосували 372 із 406 учасників з'їзду, що відбувся у Києві минулої суботи. Цей показник можна було б вважати доволі пристойним, якби не той факт, що кандидатура Ялового в списку була єдиною.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Хто підставляє нардепів-сумісників?

Хто підставляє нардепів-сумісників?

Сьогодні Верховна Рада може не долічитися десятьох «бійців»: саме стількох нардепів-сумісників, за інформацією голови парламентського Комітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР Валентина Матвєєва, достроково позбавив депутатських мандатів столичний Апеляційний суд. Кому саме доведеться у примусовому порядку розпрощатися із законодавчою роботою, Валентин Григорович не повідомив — обіцяв оприлюднити прізвища «вигнанців» сьогодні. Як вдалося дізнатися «УМ» із компетентних джерел, рішення суду стосується, зокрема, таких «губернаторів»: івано-франківського — Романа Ткача, тернопільського — Івана Стойка, волинського — Володимира Бондаря, чернігівського — Владислава Атрошенка та голови Київської облдержадміністрації Євгена Жовтяка.

Облом «гвардії революції»

Облом «гвардії революції»

Уже на підході до Палацу культури КПІ стало очевидно, що Президента там не буде. І взагалі, кількість припаркованих неподалік представницьких авто свідчила про те, що на заході навряд чи присутня бодай чверть заанонсованих організаторами Урочистих зборів Всеукраїнської громадської організації «Наша Україна» VIP-персон. Пригадалося, як складно було маневрувати між десятками, якщо не сотнями машин — від «Мерсів» до «Таврій», які забили всі підступи до ПК КПІ тоді, коли тут оголошували про створення опозиційного до тодішньої влади політичного блоку «Наша Україна»... А минулої суботи одна з частин нинішнього ющенківського табору чи то себе показувала, чи то спонсорів революції нагороджувала...

Всі статті рубрики