Не бійся смутків, хоч вони — як ріки

Не бійся смутків, хоч вони — як ріки

«На рак молочної залози хворіла моя бабуся, — якось розповіла приятелька. — Їй зробили операцію. Це давно було, тоді протезів ніде не можна було купити. То замість них бабуся пошила спеціальну торбинку, в яку насипала насіння льону. Льон дрібний, і було майже непомітно, що є «протез». Вона прожила після операції ще 15 років. І померла від старості...»
За статистикою, кожна третя жінка, в якої виявлено рак молочної залози, помирає протягом року з моменту встановлення діагнозу. Щороку в Україні від раку молочної залози помирає близько 8 тисяч осіб. Психологічний тягар занадто великий — цей діагноз, ця страшна, але неминуча операція...

Настя Овчар одужує

Настя Овчар одужує

Сергієві Самборському, який організував допомогу Насті за кордоном, дівчинка дозволила подоїти корову. Корова на ймення Рябіна чекає маленьку господиню у Воронцівці Куп'янського району Харківської області, а пан Самборський розповів недавно, що збирається туди з'їздити.

Наркотик — під замок

Наркотик — під замок

Але навряд чи це вирішить проблему, тому що наркотики реалізують «з-під прилавка» не лише в Донецьку, де недавно вибухнув гучний скандал. Проте саме донецькі громадські організації звинувачують міську владу та Міністерство охорони здоров'я України в тому, що дітям і підліткам в аптеках вільно реалізують сильний наркотик.

Перехідна, але не безнадійна

Перехідна, але не безнадійна

На думку як європейських експертів, так і наших, для того щоб змінювати систему охорони здоров'я, слід спочатку зрозуміти, як вона працює. Тепер у них є аналітичний огляд «Системи охорони здоров'я у перехідний період: Україна», який недавно презентували у Міністерстві охорони здоров'я України.

Всі статті рубрики