Гвардія наступу: українці подали понад 7 тисяч заявок
Понад 7000 українців бажають вступити до лав «Гвардії наступу». >>
Автомобілі від волонтерів «Черкащани разом» вже на фронті. (Фото з ФБ-сторінки Нарека Казаряна.)
Волонтери ініціативи «Черкащани разом» за два місяці зібрали на допомогу ЗСУ втричі більше коштів, ніж планували.
Про це повідомляє депутат Черкаської міської ради Нарек Казарян, один з організаторів цієї акції.
За його словами, на ці кошти було придбано11 легкових автомобілів, одну «швидку допомогу», 400 пар берців та 100 комплектів військової форми.
«Пам’ятаєте оголошений мною два місяці тому збір коштів «Черкащани разом»? Так от, звітую. Зібрали утричі більше, аніж очікував. Усього надійшло 288 донатів — на монобанку на загальну суму 479 тис.120 грн., ще 109 платежів — на рахунок Фонду допомоги та надії. Укотре не підвів і бізнес», — зазначає Нарек Казарян і дякує за підтримку кожному, хто переказував від кількох гривень до десятків тисяч.
Зокрема, наголошує, окремо подяка Віталію Лауту та групі компаній McLaut, які приєдналися до збору, подарувавши відразу два автомобілі, а таку бажану і дуже потрібну на передовій «швидку» передала у межах збору медична компанія «Айболіт» на чолі з підприємцем Олександром Ліщиною, Романом Ковальським та Русланом Донцем.
Нарек Казарян каже, що усі зібрані кошти вже конвертували у потрібні нашим захисникам речі.
Тож 3 автомобілі, 400 пар берців та 100 комплектів форми передали військовим Черкаської територіальної оборони, 3 машини поїхали до поліції Донецької області, по одному авто передали черкаським хлопцям, які нині несуть службу на Сумщині, 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді та військовій частині А2120, 2 машини — для 118-ї окремої бригади територіальної оборони у Смілі, швидка поїхала у 20-й окремий мотопіхотний батальйон.
«Не зупиняємося, віримо в ЗСУ, продовжуємо донатити. Все буде Україна», — підсумовує Нарек Казарян.
Додамо, що черкащани активно підтримують фронт не лише в обласному центрі Шевченкового краю.
Приміром, нещодавно у місті Сміла місцевий підприємець Віталій Лисенко купив для фронту комплекс супутникового зв’язку Starlink і профінансував щомісячну абонплату за використання тривалістю до Перемоги.
А колектив Смілянського комунального підприємства «ВодГео» за свій одноденний заробіток, а це приблизно 96 тисяч гривень, та ще за 36 тисяч гривень, виділених профспілкою, купив для захисників позашляховик.
Понад 7000 українців бажають вступити до лав «Гвардії наступу». >>
У боях під Кремінною, що на Луганщині загинув 33-річний львівський археолог, заступник директора історико-культурного заповідника "Давній Пліснеськ" Андрій Филипчук. >>
Тисячі добровольців проконсультувалися щодо подання заявок на вступ до бригад «Гвардії наступу», створення яких було оголошено МВС лише у четвер ввечері. >>
Ще 116 укранських оборонців повернулися додому. 4 лютого відбувся ще один великий обмін полоненими. >>
Відомий американський волонтер Піт Рід загинув у Бахмуті Донецької області, де точаться важкі бої. Росіяни вбили його, коли він надавав допомогу цивільному населенню. >>
Керівництво Центральної військово-лікарської комісії Медичних сил ЗСУ викрили на хабарях за видачу документів про непридатність до військової служби. Вдома знайшли мільйони готівки >>