Повірка лічильників води: за чиї кошти?

19.10.2021
Повірка лічильників води: за чиї кошти?

Цього річ в Україні зібрали рекордний урожай двох найголовніших агрокультур — пшениці та кукурудзи. Та чи стане це запорукою доступних цін на основні продукти харчування для населення?

До листопада 2017 року повірка та ремонт засобів квартирних приладів обліку води, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснювалася безкоштовно.

 

Така «халява» для людей тривала недовго. Винахідливими чиновниками були внесені зміни в законодавство.

 

Відтак із 29 листопада 2017 року повірка та ремонт засобів квартирних приладів обліку води, які є у власності фізичних осіб, здійснюється за кошти абонентів.


Як гриби після сприятливого дощу, зразу з’явилися комерційні підприємства з повірки лічильників. Усе заради людей.

 

Адже громадяни можуть самостійно обрати підприємство, яке уповноважене проводити повірку засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації.

 

Для цього потрібно лише сплатити певну суму. За повірку одного лічильника — 300 гривень. А якщо у вас чотири лічильники, то й усі 1200 гривень.


Чиновники повинні бути послідовними. Чому не призначити, наприклад, періодичну повірку «без демонтажу та без зняття пломб» електролічильників за «кошти абонентів»?

 

Андрій МОРОЗ
Київ

 • ООН, агов!

  Україна, зробивши значний внесок у розгром нацистської Німеччини та найбільше постраждавши в роки Другої світової війни й окупації, була однією з засновниць Організації Об’єднаних Націй у 1945 році, організації, яку створювали з метою збереження миру на землі. >>

 • Сорочка біла

  Сорочка біла вишита піснями,
  Сорочка біла вибілена в снах, >>

 • Де стоїмо?

  Видавництво «Орієнтир» у 2019 році видало збірку творів одного з провідних членів Організації українських націоналістів Ореста Чемеринського (писав під псевдо Ярослав Оршан). >>

 • Моя анкета

  Дата народження? — Цифри чотири.
  Місце народження? — Літер аж сім. >>