Намагання адвоката Трампа сподобатись публіці закінчилось фіаско

25.11.2020

Чоловіків прикрашають шрами, що підтверджують їхню мужність, ну а коли їх немає — то хоча б сивина на скронях, яка б засвідчувала мудрість, надбану роками.

 

Та дехто з представників сильної статі за будь­яку ціну намагається молодитися, щоб приховати свій вік. Іноді це набуває курйозного вигляду, як сталося нещодавно з адвокатом Дональда Трампа Рудольфом Джуліані (який був свого часу мером Нью­Йорка).

 

Мабуть, беручи приклад зі свого патрона, який «освіжає» свою сивину рудою фарбою, місцями лисуватий та ще донедавна сивочолий Джуліані вирішив і собі про­йти курс «омолодження», тож став жагучим брюнетом.

 

У такому вигляді він і постав перед журналістами під час пресконференції, яку транслював «Ютуб»­канал Bloomberg. Джуліані настільки палко звинувачував конкурента свого боса — Джо Байдена — у фальсифікаціях на нещодавніх президентських виборах, що аж упрів.

 

І тут сталося епічне — по скронях Рудольфа потекли чорні патьоки. Мабуть, фарбу для волосся адвокат Трампа купував на Малій Арнаутській, де, за словами Остапа Бендера з авантюрного роману «Дванадцять стільців», виробляють усю контрабанду.

Після цього скандального брифінгу Джуліані став героєм інтернет­мемів. Особливо це нагадує немолодого героя фільму Лукіно Вісконті «Смерть у Венеції», який, щоб сподобатись юнаку, також пофарбував волосся в чорний колір. Що з того вийшло, промовляє назва фільму...

 • ПРИКОЛИ про музикантів

  Якщо комусь дуже хочеться розлучитися, передаю цінну пораду своєї бабусі: терпiть і любіть одне одного, дві пенсії краще, ніж одна. >>

 • ПРИКОЛИ про казки і вибори

  — Тату, а скажи, всi казки починаються зі слів «Жили-були»?
  — Ні, синку. Найкращі казки починаються зі слів «Якщо ви проголосуєте за мене на виборах...» >>

 • ПРИКОЛИ про жінок-водійок

  — Послухайте, Абрамовичу, як у вас справи з комп’ютерною грамотністю?
  — Просунутий користувач — домофон я вже опанував >>

 • ПРИКОЛИ про адвокатів

  Вовочка:
  — Мамо, йди в кабінет, впала велика драбина.
  — Ну тато тобі дасть, коли довідається.
  — Тато вже знає, він висить на люстрі. >>