Британка заради захисту природи вийшла заміж за бузину

18.09.2019

Є різні методи боротьби за навколишнє середовище: збирати пожертви для збереження зелених насаджень або ж самотужки саджати дерева, писати петиції до місцевої влади, а то й у вищі інстанції, виходити з пікетами проти незаконних забудов чи вирубування лісів тощо. Не факт, що всі вони однаково ефективні, але справа кожного робити те, що він у змозі.
 
Зов­сім неординарний і навіть екзотичний метод захистити природу втілила у життя жителька Британських островів Кейт Каннінгем. 34-річна жінка вирішила вийти заміж за... бузину й офіційно змінити своє прізвище на «Елдер», що англійською й означає «бузина».
 
Що цікаво, у Кейт є сім’я — її бойфренд та двійко дітей, які повністю підтримали її у цій ексцентричній витівці, адже, як заявила сама пані Каннінгем-Елдер, мета цього вчинку благородна — збереження довкілля. Саме завдяки приверненню уваги до цієї церемонії Кейт намагається зупинити прокладання дороги через парк.
 
Що цікаво, це не перший подібний вчинок у світі, здійснений заради охорони флори нашої планети, адже це прописна істина, що земля — наш спільний дім, про який ми повинні дбати всі гуртом.
 
Так, скажімо, жителька США також вийшла заміж, тільки цього разу за старезний фікус, аби його не зрубали. А от, скажімо, в Мексиці це взагалі поширена практика — одружуватися з деревами. Таким чином молодята ніби отримують благословення від природи. 

 • ПРИКОЛИ про лікарів

  Дружина: — Щось у мене ліва рука свербить. Це, напевно, до грошей. Чоловік (не відриваючись від газети): — Не дам. >>

 • ПРИКОЛИ про новоспечених татусів

  Сім’я Сидорових знайшла в поштовій скриньці два квитки на концерт і записку «Здогадайтеся, від кого». Повернувшись iз концерту, подружжя виявило, що їхню квартиру обікрали. До шафи було пришпилено записку «Ну що, тепер здогадалися?». >>

 • ПРИКОЛИ про хірургів

  Тесть, лежачи на операційному столі, перед операцією, яку проводить його зять-хірург:
  — Синку, не забувай, якщо зі мною що-небудь трапиться, твоя теща неодмінно захоче переїхати до тебе. >>

 • ПРИКОЛИ про санаторії

  Після чергового скандалу дружина каже чоловікові:
  — Я сьогодні їду до мами, але попереджаю: ми повернемося. >>

 • ПРИКОЛИ про аптекарів

  Сьогодні прочитала, що від недосипання можна погладшати. Ось, виявляється, в чому причина зайвої ваги. А то булочки, булочки. >>