Британка заради захисту природи вийшла заміж за бузину

18.09.2019

Є різні методи боротьби за навколишнє середовище: збирати пожертви для збереження зелених насаджень або ж самотужки саджати дерева, писати петиції до місцевої влади, а то й у вищі інстанції, виходити з пікетами проти незаконних забудов чи вирубування лісів тощо. Не факт, що всі вони однаково ефективні, але справа кожного робити те, що він у змозі.
 
Зов­сім неординарний і навіть екзотичний метод захистити природу втілила у життя жителька Британських островів Кейт Каннінгем. 34-річна жінка вирішила вийти заміж за... бузину й офіційно змінити своє прізвище на «Елдер», що англійською й означає «бузина».
 
Що цікаво, у Кейт є сім’я — її бойфренд та двійко дітей, які повністю підтримали її у цій ексцентричній витівці, адже, як заявила сама пані Каннінгем-Елдер, мета цього вчинку благородна — збереження довкілля. Саме завдяки приверненню уваги до цієї церемонії Кейт намагається зупинити прокладання дороги через парк.
 
Що цікаво, це не перший подібний вчинок у світі, здійснений заради охорони флори нашої планети, адже це прописна істина, що земля — наш спільний дім, про який ми повинні дбати всі гуртом.
 
Так, скажімо, жителька США також вийшла заміж, тільки цього разу за старезний фікус, аби його не зрубали. А от, скажімо, в Мексиці це взагалі поширена практика — одружуватися з деревами. Таким чином молодята ніби отримують благословення від природи. 

 • ПРИКОЛИ про вірян

  Останнiм часом чоловiк уночi мiцнiше мене обiймає. Думала, став сильнiше кохати, а виявилося, що мерзне. Пiду, ще одне вiкно вiдчиню, щоб жити без мене не мiг. >>

 • ПРИКОЛИ про 30-річних

  — Люба, не хочеш подивитися на мумій?
  — Невже ти хочеш запросити мене в Єгипет?
  — Ні. Показ мод по телевiзору починається. >>

 • ПРИКОЛИ про стосунки

  Дружина напiдпитку повертається додому з корпоративу. Чоловiк зустрiчає її з качалкою в руках.
  — Ви тiльки подивiться на нього, я його шукаю по всiх барах, а вiн удома пельменi лiпить. >>

 • ПРИКОЛИ про «Таврiю»

  Приходять до рабина два євреї:
  — Ребе, а бiлий — це колiр?
  — Так.
  — А чорний — це колiр?
  — Так.
  — Так пояснiть цьому дурню, що я таки продав йому кольоровий телевiзор. >>

 • ПРИКОЛИ про власників собак

  Нещодавно перебирала речi й знайшла характеристику чоловіка з дитячого садка: «Добре їсть, спить, гуляє». Минуло 30 років — нічого не змінилося. >>