Допінг-тест засвідчив «вагітність» американського баскетболіста

07.08.2019

Допінгові скандали вже перестали дивувати прихильників спорту, особливо після Сочинської олімпіади, коли спортсменів дискваліфіковували, можна сказати, пачками. Та російські спортсмени й далі продовжують порушувати правила чесної конкуренції. Так, Міжнародний союз біатлоністів звинуватив головних спортсменів збірної Російської Федерації з цього виду спорту в порушенні антидопінгових правил. Згодом цей же союз відмовився проводити змагання Росії до 2022 року. Крім того, Центральна прокуратура Австрії проводить розслідування щодо п’ятьох спортсменів із Росії, яких підозрюють у шахрайстві щодо допінгу. 
Але сказати, що використанням стимулюючих препаратів грішать лише росіяни, було б несправедливо — спокусі бути першими, сильнішими, спритнішими тощо важко протистояти, тож потрапляють на гачок стимуляторів спортсмени з різних країн. Крім того, тут можуть бути навіть деякі «сюрпризи». Як ось, скажімо, нещодавно: американський баскетболіст Ді Джей Купер мав пройти допінг-тест на медкомісії перед так званою натуралізацією, щоб грати за боснійську збірну. Та медкомісія була шокована, знайшовши у сечі спортсмена гормон gHC, який буває лише у сечі жінок, та й то вагітних! Звісно, баскетболіста чекала безславна дискваліфікація, але гірку пігулку розчарування мала би підсолодити звістка, що він стане батьком, адже сеча належала дівчині спортсмена. Та чи стане ця звістка доброю для майбутнього татуся, якщо він залишиться без роботи? 

 • ПРИКОЛИ про хірургів

  Тесть, лежачи на операційному столі, перед операцією, яку проводить його зять-хірург:
  — Синку, не забувай, якщо зі мною що-небудь трапиться, твоя теща неодмінно захоче переїхати до тебе. >>

 • ПРИКОЛИ про санаторії

  Після чергового скандалу дружина каже чоловікові:
  — Я сьогодні їду до мами, але попереджаю: ми повернемося. >>

 • ПРИКОЛИ про аптекарів

  Сьогодні прочитала, що від недосипання можна погладшати. Ось, виявляється, в чому причина зайвої ваги. А то булочки, булочки. >>

 • ПРИКОЛИ про резюме

  — Як ти можеш терпіти свою дружину? Вона ж у тебе вічно бурчить, пиляє, чіпляється до кожної дрібниці. У неї коли-небудь узагалі буває гарний настрій?
  — Та не дай Бог! Коли в неї гарний настрій, вона ще й співає. >>