Заборона жінкам курити на вулиці і дозвіл не ходити на роботу в дощ: найдивніші закони світу

10.04.2019

Багатьом може видатися це жартом, але насправді подібні закони існують, і не де-небудь у джунглях Амазонки чи африканській савані, а в досить цивілізований країнах.
 
Скажімо, ви — жінка і курите собі десь на вулиці в Італії, та раптом до вас підходять і випускають в обличчя струмінь із вогнегасника! Виявляється, закон цієї країни забороняють куріння жінок на вулиці.
 
А ще, до слова, в Італії не дозволяють займатися проституцією жінкам чи дівчатам на ймення Марія, бо ж ця країна дуже релігійна, а з цим ім’ям пов’язано найдорожче та найсвятіше в усіх католиків — Богоматір.
 
Та ще далі зайшли у гендерній нерівності в Бразилії: там непривабливим жінкам заборонено з’являтися на пляжі... топлес (тобто без верхньої частини купальника).
 
У Клівленді (США) жінкам закон забороняє носити лакові туфлі, оскільки чоловіки можуть побачити спідню білизну у віддзеркаленні (цікаво, в якому році було прийнято такий «пуританський» закон?). Зате британці шанобливо ставляться до жінок, особливо вагітних.
 
Там дозволено майбутнім мамам справляти нужду скрізь, де їм заманеться, а якщо попередньо попросять, то навіть... у каску полісмена!
 
Крім дивакуватих, у світі існують навіть досить «симпатичні» закони. Скажімо, у Сербії ви можете не платити таксисту, якщо він віз вас із незадоволеним обличчям. А в Португалії існує ну просто-таки чудовий закон: у дощову погоду ви можете не виходити на роботу.
 
Залишатися вдома, замість іти до праці, можна і в Іспанії, якщо у вас... закінчилася зубна паста. Ет, нам би такі закони, може, життя було б ні, не легшим, принаймні веселішим. 

 • ПРИКОЛИ про

  Чоловiк після розлучення читає свій паспорт і думає: «У паспорті залишилося мiсце тільки для трьох дружин. Треба з розумом витратити». >>

 • ПРИКОЛИ про священників

  Сара провела кілька безсонних ночей біля ліжка хворого чоловіка.
  — Хаїме, — нарешті почала благати вона, зовсім знесилившись, — я пiду спати. Якщо помиратимеш, будь ласка, розбуди мене. >>

 • ПРИКОЛИ про чиновників

  Учора два дурнi у дворі влаштували змагання, чий гудок у машині голосніший. Переміг горщик iз фікусом, що прилетів iз п’ятого поверху. >>

 • ПРИКОЛИ про чоловіків

  Їде в поїзді на верхній полиці чоловік. Ноги в брудних шкарпетках звiсив майже в обличчя жінці на нижній полиці.
  — Ви шкарпетки міняєте? — питає вона.
  — Міняю, але тільки на горілку. >>

 • ПРИКОЛИ про ревнивих дружин

  — Який на тобі чудовий капелюшок. Це, напевно, останній крик моди?
  — Так, останній, якщо не вважати крику мого чоловіка, коли він дізнався ціну цього капелюшка. >>