У Чехії жінки із будинку для літніх людей попросили собі під ялинку стриптизера

16.01.2019
У Чехії жінки із будинку для літніх людей попросили собі під ялинку стриптизера

Стриптизер у будинку пристарілих в Чехії (фото: Ježíškova vnoučata / Facebook)

Новий рік ніби створено для здійснення і виконання усіх мрій і побажань.
 
І не тільки діток, а й дорослих. Хтось пише листи Санта-Клаусу, хтось – Йоулупуккі чи Святому Миколаю.
 
Клієнтки ж будинку для літніх людей у чеському містечку Орлова звернулися до благодійної організації Jeziskova vnoucata з прохання прислати їм у вигляді новорічного подарунка, так би мовити, під ялинку… стриптизера.
 
Одна з мешканок цього закладу, пані Єва, зізналася, що давно мріяла побачити справжній чоловічий стриптиз, тож підмовила подружок звернутись із такою незвичною, як для поважних леді, пропозицією до доброчинців.
 
Ті ж, у свою чергу, звернулися до Чеського радіо сумісно організувати спеціальний проект із виконання новорічно-різдвяних побажань жителів будинків для літніх людей.
 
До слова, минулими роками пенсіонери прохали про зустріч із популярним у колишній Чехословаччині естрадним виконавцем Карелом Готтом чи з Папою Римським, а дехто й узагалі попросив виконати стрибок із парашутом. Тож організаторам виконання новорічних побажань забаганка зі стриптизером не видалась аж занадто екстравагантною і вони втілили мрію пані Єви в життя.
 
Роккі (так звати «втілювача мрій»), представив незвичній аудиторії два шоу по 10 хвилин – в одному він виступив у костюмі, звісно ж, Санта-Клауса, а в другому — у формі медбрата, що цілком доречно у контексті локації.
 
За його словами, вистава принесла і йому задоволення, адже дарувати радість людям, тим більше жінкам, — що може бути кращим.
 
Немолоді жінки, більшість із яких прикуті до інвалідних крісел, посміхалися, плескали в долоні, сміялися, їхні очі сяяли молодечим блиском.
 
Одній із глядачок було 92 роки і вона попрохала стриптизера дозволу доторкнутися до нього, зауваживши, що ще не бачила таких кремезних чоловіків. Що тут скажеш, жінки і в дев’яносто залишаються жінками...