Гребуть, як кiнь копитом

14.01.2019

Прохання. Прошу органiзувати петицiю до уряду та Прем’єр-мiнiстра з питання зменшення заробiтних плат менеджменту ДП «Укрпошта» i за рахунок вивiльнених коштiв пiдвищити зарплати листоношам i рядовим працiвникам.
 
Скарга. Я передплачую Вашу газету вже багато рокiв, i це практично мiй єдиний зв’язок iз зовнiшнiм свiтом — через мiй похилий вiк i стан здоров’я iншi способи комунiкацiї менi недоступнi. Але останнiм часом i цей зв’язок перервався, i от чому.
 
У нашому селi нiхто не хоче працювати листоношею, бо заробiтна плата — мiнiмальна (2 тис. гривень), а поряд Київ, де роботи i грошей скiльки завгодно. Минулого року шляхом скарг i погроз менi вдалося домовитися, щоб нашу дiлянку додали однiй листоношi, за це їй доплачували якiсь копiйки, i вона носила пошту на нашу вулицю.
 
Проте вже два мiсяцi, як у неї цю доплату зняли, i, звичайно, тепер я знову не отримую свою газету. Тобто Укрпошта грошi за доставку з мене взяла, а виконувати свою роботу не хоче.
 
Тодi я не розумiю, чому менеджмент Укрпошти отримує такi скаженi зарплати, якщо вiн не вмiє органiзувати роботу?
 
Це державне пiдприємство, тому п. Гройсману потрiбно не на публiку з екрана телевiзора пальцем погрожувати керiвнику Укрпошти, а своїм рiшенням перерозподiлити фонд зарплати так, щоб низовi працiвники отримували нормальнi грошi й працювали, а керiвництво розумiло, що ми їм платимо не за гарнi очi, а за роботу.
 
Впевнена, що й за в п’ять разiв меншу заробiтну плату можна знайти людей, якi органiзують роботу Укрпошти i будуть задоволенi своїм заробiтком.
 
Бо це ж потрiбно нi сорому, нi совiстi не мати, щоб отримувати сотнi тисяч у країнi, де бiльшiсть людей живе за межею бiдностi, де пенсiонери з простягнутою рукою випрошують у держави субсидiї, а такi «працiвники» грошi лопатою гребуть, та ще й обов’язкiв своїх не виконують.
 
То давайте ми їх хоч трохи до тями приведемо, бо вже зовсiм на голову людям вилiзли та ноги звiсили.
 
P. S. Є ще варiант роботи Укрпошти: передати її активи «Новiй поштi». Впевнена, що в ту ж хвилину всi проблеми буде вирiшено, i листоношi знайдуться, i транспортом їх забезпечать. А менеджмент Укрпошти нехай шукає роботу у вiдповiдностi зi своїми здiбностями та жадiбнiстю. 
Олександра Мусiївна ГОРОДИСЬКА 
с. Новi Петрiвцi  Вишгородського району  Київської областi

 • «Кандиди», «кандиди»...

  «Латинсько-український словник» (що може бути далі від виборів!) подає значення слова... candidus, a, um — білосніжний, блискучий, осяйний, чистий, ясний. >>

 • Україна в небезпецi,

  «Калигула, Кай, третий римский император (37-41). Сума­сбродный деспот, возведенный на престол войсками. Желая уничтожить сенат, призрачный остаток учреждений республиканского Рима, возвел в сенаторы своего коня. Был убит». >>

 • 5 років тому під Слов'янськом убито капітана СБУ Геннадія Біліченка

  П'ять років минуло з тих пір, як під Слов'янському пострілами із засідки був убитий капітан СБУ Геннадій Біліченко. Людина, який мав наказ "не відповідати на провокації". Убивши Геннадія, Гіркін сказав в перехопленій телефонній розмові, яку почула вся Україна: "покришили когось великого". >>

 • Що буде, якщо все-таки переможе Зеленський

  Ви запитаєте, "а чому Зеленський не може робити те, що робить Порошенко?”. Не може, бо не дуже розумний і не має здібностей – це зрозуміло кожному, хто слухав його виступи без сценарію. Не може, бо він “малорос”, який не любить Україну і мріє “повернути все як було” >>

 • Зеленський, Пінчук і Путін: «брати-близнюки»

  Зеленський підтримав офіційну позицію держави, що Крим належить Україні. Однак він ніяким чином не пояснив, як планує повертати контроль України над ним. Зеленський, зокрема, зазначив, що "Крим повернеться після зміни правлячого режиму в Росії". >>