Гребуть, як кiнь копитом

14.01.2019

Прохання. Прошу органiзувати петицiю до уряду та Прем’єр-мiнiстра з питання зменшення заробiтних плат менеджменту ДП «Укрпошта» i за рахунок вивiльнених коштiв пiдвищити зарплати листоношам i рядовим працiвникам.
 
Скарга. Я передплачую Вашу газету вже багато рокiв, i це практично мiй єдиний зв’язок iз зовнiшнiм свiтом — через мiй похилий вiк i стан здоров’я iншi способи комунiкацiї менi недоступнi. Але останнiм часом i цей зв’язок перервався, i от чому.
 
У нашому селi нiхто не хоче працювати листоношею, бо заробiтна плата — мiнiмальна (2 тис. гривень), а поряд Київ, де роботи i грошей скiльки завгодно. Минулого року шляхом скарг i погроз менi вдалося домовитися, щоб нашу дiлянку додали однiй листоношi, за це їй доплачували якiсь копiйки, i вона носила пошту на нашу вулицю.
 
Проте вже два мiсяцi, як у неї цю доплату зняли, i, звичайно, тепер я знову не отримую свою газету. Тобто Укрпошта грошi за доставку з мене взяла, а виконувати свою роботу не хоче.
 
Тодi я не розумiю, чому менеджмент Укрпошти отримує такi скаженi зарплати, якщо вiн не вмiє органiзувати роботу?
 
Це державне пiдприємство, тому п. Гройсману потрiбно не на публiку з екрана телевiзора пальцем погрожувати керiвнику Укрпошти, а своїм рiшенням перерозподiлити фонд зарплати так, щоб низовi працiвники отримували нормальнi грошi й працювали, а керiвництво розумiло, що ми їм платимо не за гарнi очi, а за роботу.
 
Впевнена, що й за в п’ять разiв меншу заробiтну плату можна знайти людей, якi органiзують роботу Укрпошти i будуть задоволенi своїм заробiтком.
 
Бо це ж потрiбно нi сорому, нi совiстi не мати, щоб отримувати сотнi тисяч у країнi, де бiльшiсть людей живе за межею бiдностi, де пенсiонери з простягнутою рукою випрошують у держави субсидiї, а такi «працiвники» грошi лопатою гребуть, та ще й обов’язкiв своїх не виконують.
 
То давайте ми їх хоч трохи до тями приведемо, бо вже зовсiм на голову людям вилiзли та ноги звiсили.
 
P. S. Є ще варiант роботи Укрпошти: передати її активи «Новiй поштi». Впевнена, що в ту ж хвилину всi проблеми буде вирiшено, i листоношi знайдуться, i транспортом їх забезпечать. А менеджмент Укрпошти нехай шукає роботу у вiдповiдностi зi своїми здiбностями та жадiбнiстю. 
Олександра Мусiївна ГОРОДИСЬКА 
с. Новi Петрiвцi  Вишгородського району  Київської областi

 • Страшне в Одесі

  Страшне в Одесі. Загинуло 8 людей (за попередніми даними) в готелі Токіо Стар. Згоріли в пожежі >>

 • Ще не вмерла Україна

  Я чую знову і знову, що тому чи іншому моєму співгромадянинові не подобається наш національний гімн. А ви знаєте, що "кумір міліонов" таки поміняє і гімн, і прапор. Поміняє не з великої любові до прапору і гімну, а тому щоб продемонструвати всьму світові, що в Україні немає святинь, немає констант >>

 • Звільнення Безсмертного - це тактика малих поступок агресору

  Звільнення Романа Безсмертного відбулося через подачу ним об’єктивної актуальної ситуації на Донбасі. Вирішальною підставою для відставки, на мою думку, стала його заява про те, що після загибелі поблизу Маріуполя чотирьох морських піхотинців, Україні слід призупинити участь у мінському форматі >>

 • Про війну громадянську і не громадянську

  В Україні не громадянська війна хоча б тому, що в наших ворогів немає ніякого альтернативного образу України. Більше того, вони взагалі не визнають існування українців як окремої нації, вважаючи Україну штучним утворенням, відірваним підступними австро-угро-англо-саксами, поляками, німцями та іншими >>

 • Мудрістю і не пахне

  Без реалізації національної ідеї на основі поезії-вчення Тараса Шевченка повноцінну, самодостатню державу ми не побудуємо, не відбудеться справжнє національне відродження. >>