Зимова випічка: рецепти калеників і пиріжків із калиною
Напередодні нового року каленик внесли до переліку нематеріальної культурної спадщини Чернігівщини. >>
SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS *
FROM xcontent45
WHERE 1
and langid=0
and (f155=3401 OR f155=0) and langid=0 and content_del=0
ORDER BY f2013 DESC
LIMIT 500 /home/clients/umoloda/inc/class/catalog_list.class.php (503)
MySQL server has gone away SELECT * FROM catalog_tree WHERE cid=45
AND langid=0 and xcdel=0
ORDER BY xcorders /home/clients/umoloda/inc/db_lib.inc (57)
MySQL server has gone away SELECT cid FROM catalog WHERE calias="news" /home/clients/umoloda/inc/db_lib.inc (43)
MySQL server has gone away SELECT * FROM catalog_tree WHERE cid=
AND langid=0 and xcdel=0
ORDER BY xcorders /home/clients/umoloda/inc/db_lib.inc (57)
MySQL server has gone away select * from catalog where cid=45 /home/clients/umoloda/inc/db_lib.inc (75)
MySQL server has gone away select * from catalog_tree where xcid=188 and langid=0 /home/clients/umoloda/inc/class/catalog_tree.class.php (32)
MySQL server has gone away select * from catalog where cid=44 /home/clients/umoloda/inc/db_lib.inc (75)
MySQL server has gone away select * from xcontent44 where xcontent44.content_id=495 and xcontent44.langid=0 /home/clients/umoloda/inc/db_lib.inc (75)
MySQL server has gone away select * from structure where cid=44 and langid=0 order by xcid, forder /home/clients/umoloda/inc/db_lib.inc (57)
«Пані Валевська» Ірини Данай. (Фото з власного архіву.)
Напередодні нового року каленик внесли до переліку нематеріальної культурної спадщини Чернігівщини. >>
Кому як, а для більшості людей (особливо діток і жінок) святковий стіл просто важко уявити без солодкого. >>
Далеко не всім повезло їсти свіжоспечений хліб просто з печі, коли духмяна скоринка ще гаряча, і запивати його свіжим парним молоком, адже не всі мали чи мають бабусю в селі, яка ще не забула старовинні рецепти приготування домашнього хліба. >>
Нарешті юридично затверджено, що борщ — суто українська національна страва, а далі — справа за народною дипломатією. >>
Дуже важливо, особливо з погляду на сьогодення, відстоювати свою ідентичність, самобутність, щоб ніякі зайди не розповідали нам і світу, що не було й немає української культури, зокрема гастрономічної. >>
Як кажуть, дай Боже здоров’я тим, хто вигадав усі ті приблуди, що полегшують життя нашим ґаздинькам на кухні, і щоб руки в них ніколи не боліли, як то боліли вони у наших бабусь, які все робили руками. >>