Мешканців американського міста підкорєю індичка: вже хочуть бачити її мером

21.11.2018
Мешканців американського міста підкорєю індичка: вже хочуть бачити її мером

Щоб стати мером будь-якого міста в будь-якій країні світу, потрібно лише мати підтримку місцевих жителів.
 
Саме її й має невловимий птах, який невідь-звідки взявся в американському містечку Ашвабенон у штаті Вісконсін. Мешканці міста вже й ім’я йому дали — Смоукі.
 
Мабуть, тому що зникає вiн, мов сигаретний дим. Ашвабенонці просто у захваті від цієї індички і навіть вважають її своїм мером, адже вона по-своєму наводить порядок на території, яку вважає своєю.
 
Поява на вулицях міста індички — звична справа для цієї місцевості. Проте Смоукі незвичайна: вона не прагне прибитися до зграї своїх співплемінників і залишається самітницею, любить переслідувати дітей (мабуть, як і всі індики), загрозливо наближається до машин, ніби проганяючи їх зі своєї території.
 
Місцева влада вже непокоїться через цього пернатого порушника правил на дорозі, аби не трапилося через нього ДТП. Проте офіцери з контролю над тваринами (у США і такий є), якими б вправними не були, не можуть впоратися з індичкою.
 
«Вона володіє чимось на кшталт ніндзя-прийомів», — говорять вони, виправдовуючись.
 
Незважаючи на свою поведінку, Смоукі зажила такої слави серед місцевих жителів, що вони навіть створили спільноту у «Фейсбуці» під назвою «Індичка Смоукі — мер Ашвабенона», де зараз зареєстровано понад 1,7 тисячі людей. І хоча бешкетування птаха не всім до вподоби, проте й вони змушені констатувати, що індичка згуртувала містян. 

 • ПРИКОЛИ про євреїв

  Виходить старий єврей зі свого будинку і бачить над містом величезну веселку. Подивився і каже:
  — О! На це у них гроші є! >>

 • ПРИКОЛИ

  Послуги ЖКГ дорожчають. Економте світло і воду — приймайте ванну разом і при свічках. >>

 • ПРИКОЛИ

  Розмову про купiвлю нової іграшки слід починати не з крику: «Купи!», а з питання: «Тату, а твоє дитинство теж було важким і безрадісним?». >>

 • ПРИКОЛИ про шлюб

  — Любий, скоро приїжджає моя улюблена свекруха, можна сказати, моя друга мама. А мені нічого вдягти.
  — Із козирів пішла, зараза. >>

 • ПРИКОЛИ про режисерів

  — Скільки разів я просив: якщо граєте на похоронах, то хоча б обличчя робіть сумні. Леве Мойсейовичу, це стосується вас у першу чергу. І чого ви в долоні плескали?
  — Я тарілки вдома забув. >>