Далеко Укрпошта вiд народу...

09.11.2018
Далеко Укрпошта вiд народу...

Добрий день, шановнi працiвники редакцiї «Україна молода»! Звертається до вас постiйний передплатник iз 20-рiчним стажем передплати з такої причини.
 
7 вересня 2018 року при одержаннi пенсiї я попросив листоношу продовжити передплату на «Україну молоду» на IV квартал 2018 року.
 
Вона менi вiдмовила, мотивуючи тим, що вони оформляють передплату до 1 вересня. В газетi було повiдомлення, що передплата триває до 18 вересня 2018 року.
 
Я попросив сина оформити передплату в районному пiдприємствi Укрпошта смт Чернiвцi. Вiн це зробив, про що свiдчать ксерокопiї абонемента i квитанцiї про прийняття платежу за передплату. Оформлено передплату було 10 вересня 2018-го.
 
Але з жовтня я не одержав жодної газети. Звернувся 10 жовтня при одержаннi пенсiї до листоношi, чому немає газети. Вона вiдповiла: де оформляли передплату, туди й звертайтеся. Знову посилаю сина в Чернiвецьке пiдприємство Укрпошти.
 
Вiдповiдь: «Треба дзвонити в м. Шаргород, де вiдбувається сортування кореспонденцiї», а насамкiнець сказали, що, мовляв, одержуватимете газету... І одержали №111 за 12-13 жовтня, i бiльше нiчого.
 
Хотiлося б почитати в газетi вiдповiдь керiвництва Укрпошти, як вони забезпечують права своїх клiєнтiв на безперешкодне отримання передплатних видань.
 
Хоча мене беруть сумнiви в тому, що вони дадуть вiдповiдь на мiй запит через газету, а я зможу його прочитати в улюбленiй патрiотичнiй газетi, яку дуже поважаю за правдиву iнформацiю.
З повагою
ваш читач, учитель-пенсiонер, 
вiдмiнник народної освiти 
України з 1982 року 

 

Федiр Михайлович БЕЙ
с.Шендерівка 
Чернівецького району 
Вінницької області
 

 • Оці чоловіки в темно-синіх костюмах безсовісно хакнули країну

  На фото - ті, хто вирішив свої молоді життя, час, енергію і знання віддати самовідданому служінню народу. Це вони, всупереч "злочинній владі попередників", безстрашно кинулись вперед, щоб цілодобово думати про народ та його потреби. >>

 • Якось по-новому я подивився в ці дні на Австрію і на Україну

  Минулої п’ятниці Австрія побачила і почула немислимі речі. Два провідних політика обговорювали плани масштабного розпродажу країни. Трапилося найгірше: люди втратили довіру до влади. І ось тут було неймовірно спостерігати, як в країні включився вироблений віками «кризовий модус» >>

 • «Загазована» країна

  Моя матір, переживши, як вона казала, польську владу, перших і других москалів, а також німців, дві війни і голод 1946-47 рр., у політичній ситуації орієнтувалася по газу: як починали говорити у телевізійних програмах про газ, вона одразу визначала «діагноз» — будуть вибори. >>

 • Коли пил осяде, президенство Порошенка згадуватимуть позитивно

  Петро Порошенко був гарним президентом України. За сукупністю факторів - найкращим з усіх, яких ми мали до цього. Він був викапаною копією українського суспільства - ногами він йшов в майбутнє, а руками тримався за минуле. >>

 • Конфлікт Зеленського з приниженими політиками: народ плескатиме в долоні

  Головний ресурс президента Зеленського - громадська думка та суспільний оптимізм більшості, який за масштабами, здається, перевищує стандартний "кредит довіри", що надається кожному новообраному президенту. >>