У Китаї гусака зарахували у студенти морського університету

15.08.2018

Жителька Шанхая написала листа в місцевий морський університет, мовляв, вона — хазяйка гусака, але утримувати його більше не може, тож просить, аби керівництво вишу взяло його під свою опіку.
 
Ну там, нехай пасеться собі на їхній території, гуляє по газонах — ніби так і треба. Яким же було її здивування, коли вона мало того, що отримала відповідь, а й, уявіть собі, дізналася, що її пернатого друга, якого звуть Гугу, зараховано до Шанхайського морського університету під опіку.
 
Повний шок у китаянки викликало доповнення до офіційної відповіді: Гугу зараховано як «особливого студента»!
 
Зарахування гусака в студенти в лічені години набрало більше 10 тис. лайків і майже стільки ж репостів у китайському аналогу «Твіттера» — мережі Weibo.
 
І це не дивно, адже Шанхайський морський університет відомий тим, що на його території вже проживає кілька таких птахів, у них навіть є своя «хатинка» і водойми на території кампусу, де вони можуть плавати.
 
Тож Гугу точно не буде сумно на «навчанні» в університеті. «Ласкаво просимо додому!» — написали місцеві студенти на власній сторінці університетських пташок у Weibo, де повідомляють новини про їхнє життя. 

 • ПРИКОЛИ про прапорщиків

  Мойша слухає зведення про погоду:
  — В Архангельську — мінус двадцять, у Києві — плюс двадцять, в Якутії — мінус тридцять, у Ташкенті — плюс тридцять.
  — Паразити, що хочуть, те й роблять! >>

 • ПРИКОЛИ про продавців

  — У вас є вода без сиропу?
  — А без якого сиропу вам потрібно?
  — Без яблучного.
  — Вам пощастило. Саме без яблучного є. >>

 • ПРИКОЛИ про кардіологів

  Лежать у мене три направлення на госпіталізацію в різні лікарні, а я ніяк не можу вибрати, що для мене важливіше. Вирiшила лікуватися вдома. >>

 • ПРИКОЛИ про блондинок

  Весна. Втомившись за зиму від черг у поліклініках, пенсіонери дружно повертаються відпочивати й набиратися сил на дачі. >>