Право оренди на продаж: Держгеокадастр Кіровоградщини провів 13 земельних аукціонів

02.08.2016
Право оренди на продаж: Держгеокадастр Кіровоградщини провів 13 земельних аукціонів

На конкурентних торгах інвесторам Кіровоградщини продали права оренди 39 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Землі загальною площею 432,3 гектара призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. З переможцями аукціону уклали договори оренди строком на сім років.
 
Під час аукціонів вартість оренди землі зросла у середньому на 11 відсотків. У окремих випадках вартість користування ділянкою підвищувалась у вісім разів. Загалом, орендарі щорічно сплачуватимуть до бюджетів Кіровоградщини 1 мільйон 674 тисячi гривень. За сім років ця сума становитиме близько 12 мільйонів гривень.
 
  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».