Баш на баш

Баш на баш

Совкова традиція замовчування призвела до того, що мало не кожного тижня Україна змушена надавати Європі все нові свідчення того, що судновий хід «Дунай — Чорне море» не становить екологічної загрози. Черговим раундом виправдань стане засідання Міжнародної комісії із захисту Дунаю, яке пройде 16-17 вересня у Відні. Як повідомили у прес-службі МЗС, Україну, яка є повноправним членом цієї організації, представлятиме солідна делегація: представники трьох міністерств — закордонних справ, Мінприроди та Мінтрансу, а також академіки НАНУ.

Реконструкція заднім числом

Реконструкція заднім числом

Днями уряд затвердив ескізний проект реконструкції і благоустрою пам'ятника садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Феофанія». Хоча сама реконструкція (проведення трубопроводів, асфальтування тощо), як писала «УМ», триває у «Феофанії» щонайменше п'ять місяців. Не кажучи вже про вирубування дерев, що почалося в лютому. Цікаво, на основі якого акта будівельники трудилися в парку до того, як Кабмін затвердив проект.

Голод на Хрещатику

Голод на Хрещатику

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

П'ятеро мешканців гуртожитку заводу «Більшовик», що по вул.Виборзькій, 22 в Києві, розпочали вчора безстрокове голодування на Хрещатику, біля будинку агенції УНІАН.

Поговоримо мовою кулаків

Поговоримо мовою кулаків

У Сумах побили Володимира Чепіка — першого студентського проректора та одного з лідерів акції сумських студентів проти об'єднання трьох місцевих вузів, повідомляє прес-служба Центрального штабу Віктора Ющенка. Сталося це в понеділок зранку. За словами народного депутата В'ячеслава Кириленка, побиття організували не студенти, а молодики з підліткового злочинного угруповання. «Володимир Чепік подав заяву до правоохоронних органів, а я як народний депутат буду слідкувати за належним розглядом цієї заяви, — зауважив Кириленко. — Але, як свідчить досвід попередніх розправ над студентами, сумська міліція за це тільки підвищувалась у званнях, отримувала нові зірки на погонах».

Під білий вельон, під фату...

Під білий вельон, під фату...

Охочих створити сімейне кубельце восени традиційно більшає: так, протягом серпня-вересня органами реєстрації актів цивільного стану Міністерства юстиції України було зафіксовано середньомісячну кількість шлюбів, що вдвічі перевищує показники першого півріччя 2004 року. Якщо з січня по липень в Україні щомісячно реєструвалося в середньому 16 тисяч шлюбів, то, починаючи з серпня, цей показник зріс близько до 30 тисяч шлюбів на місяць, повідомили «УМ» у прес-службі Мін’юсту. Як зазначила директор Департаменту нотаріату та органів реєстрації актів цивільного стану Мін'юсту України Людмила Павлова, осінь є традиційно шлюбною порою за споконвічною українською традицією: ріст кількості шлюбів у цей період пов'язаний із закінченням сільськогосподарських робіт.

Яблуні в цвіту — осіннє диво,

Яблуні в цвіту — осіннє диво,

Білий яблуневий та вишневий цвіт на тлі дерев, що почали масово вдягатися в багрянець і золото, — диво, яким не можна не захоплюватися. Навіть зважаючи на те, що ця чудесна аномалія на Прикарпатті повторюється впродовж кількох останніх років.

Всі статті рубрики