Дистанційне вбивство

Дистанційне вбивство

Минулої п’ятниці приблизно о пів на десяту вечора біля кафе «Солодкий дім» у Жовтих Водах, що на Дніпропетровщині, пролунали постріли з обрізу мисливської рушниці. Невідомі поцілили в спину чоловікові, який саме сідав до автомобіля Toyota Land Cruiser. Ці постріли для нещасного виявилися смертельними. Як потім з’ясувалося, загинув 45-річний фермер iз сусідньої Кіровоградщини, активіст партії «УДАР» Іван Великий.

Фортепіано для зброї

Фортепіано для зброї

Служба безпеки у результаті проведеної спецоперації не допустила проникнення на територію Дніпропетровської області диверсійно-підривної групи озброєних бойовиків «ДНР» так званого підрозділу «Беркут-СМЕРШ». Як повідомили «УМ» у прес-службі СБУ, бойовики мали завдання вчинити низку терористичних актів та диверсій в регіоні.

«Привида» — за ґрати

«Привида» — за ґрати

Сумський районний суд виніс рішення щодо мешканця Луганщини, який воював за так звану «ЛНР».

Ще у серпні співробітники СБУ затримали 28-річного чоловіка на Сумщині. Сюди він утік, аби уникнути кримінальної відповідальності. Чому саме сюди?

Кому заважає Лаврик?

Кому заважає Лаврик?

У ніч iз 12 на 13 жовтня по території 161-го виборчого округу були масово розповсюджені листівки, зміст яких дискредитує кандидата-мажоритарника від Блоку Петра Порошенка Миколу Лаврика. «Лаврик вбиває наших дітей на війні» — такий заголовок має листівка, підписана «Комітетом солдатських матерів», де невідомий автор звинувачує кандидата у співпраці з силовими структурами країни-агресора.

Всі статті рубрики