Не перлина, а квітка

03.09.2014
Не перлина, а квітка

Сьогодні Одеса урочисто відзначить свої 220-ті іменини. І одним із подарунків до свята стане оригінальний сорт троянд, який отримав свою назву саме на честь Південної Пальміри. Нова троянда має пелехаті суцвіття з великими пелюстками яскравого рожево-помаранчевого кольору. До ювілею у «Міськсаду» вже висадили 50 таких кущів.

Нову квітку місту подарували спеціалісти-селекціонери однієї з провідних квіткових компаній Франції. «Ця троянда пристосована до кліматичних умов регіону і символізує наше завжди молоде і прекрасне місто, а унікальний іскристий кораловий відтінок квітки відображає життєлюбність, оптимізм і незгасну енергію його мешканців»,— зазначили у прес-службі Одеської міськради.

Офіційна презентація відбудеться сьогодні на алеях «Міського саду» о 15.30. Організатори анонсують трояндовий флеш-моб для гостей. Усім жінкам, які вдягнуть вбрання коралових відтінків, подарують унікальну квітку. З цією метою флористи створили букет iз 220 свіжозрізаних троянд нового сорту.

У листопаді комунальники висадять ще 220 кущів одеської троянди. Вони радуватимуть око одеситів та гостей міста вже наступного курортного сезону.