У лабіринтах лабораторій

У лабіринтах лабораторій

Чотирьом лабораторіям — трьом державним (регіональним лабораторіям Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів у Криму, Закарпатті та Севастополі) та одній приватній («Міжнародна об'єднана лабораторна група») Державна служба лікарських засобів та виробів медичного призначення видала свідоцтва про акредитацію на право проведення контролю якості та безпеки ліків. Фахівці розцінюють це як ще один крок до забезпечення належної якості українських фармпрепаратів. «Нашим пріоритетом є розбудова системи забезпечення населення України безпечними, ефективними та якісними лікарськими засобами. Невід'ємною складовою такої системи є високопрофесійний лабораторний контроль», — зазначила заступник голови Державної служби лікарських засобів та виробів медичного призначення Олена Кричевська.

«Нелегітимна» інфекція

«Нелегітимна» інфекція

У медичних картках хворих немовлят лікарі здебільшого писали: «гостре отруєння молочними продуктами» або «кишкове захворювання невстановленої етиології». Саме з таким діагнозом два місяці тому в Києвi близько шестисот дітей дошкільного віку потрапили на лікарняні ліжка. Як повідомляла «УМ», причиною отруєння дітей стала ротавірусна інфекція. Технологічний процес підготовки сиркової маси на злощасній фабриці-кухні №1 включав ручну працю. Так зараза і потрапила до харчування немовлят.

Щітка для гіпотоніка

Щітка для гіпотоніка

Хоча знижений тиск далеко не такий шкідливий, як підвищений, все ж таки самопочуття гіпотоніка гарним не назвеш. Ця хвороба часто вибирає жінок до тридцяти років. А взагалі під це визначення підпадають усі, в кого тиск нижче 100/60 мм ртутного стовпчика.

Всі статті рубрики