Що ти зробив для міста?

Що ти зробив для міста?

Почесний президент черкаського ПАТ «Азот» Валентина Жуковська виступає з ініціативою створення Громадської ради Черкас, яка об’єднала б небайдужих людей, готових брати участь у проектах, спрямованих на покращення життєдіяльності міста. Цю ідею вже підтримали ініціативні групи черкащан, які готові активно працювати в інтересах громади. «Ми запрошуємо до Ради громадських діячів — фахівців за всіма напрямами, щоб уже до серпня вийти на готову програму дій, — зазначила Валентина Жуковська. — Ми дослухаємося до кожної слушної ініціативи — і будемо домагатися, щоб голос громади був почутий владою».

Охоронець черешні

Охоронець черешні

«Цього року черешні вродили не лише на моїй дачі, а й на сусідських. От тільки шпаки життя не дають, оббивають ягоди», — скаржиться «УМ» 68–річний Микола Білик, який живе на дачі неподалік Черкас цілий рік. Тож, аби врятувати урожай черешень, чоловік і винайшов новий метод боротьби з нахабними шпаками.

Чайна «церемонія» з... гашишем

Чайна «церемонія» з... гашишем

Співробітники Управління Служби безпеки України в Полтавській області викрили і затримали 34–річного мешканця Кременчука, котрий налагодив міжнародний канал ввезення в нашу державу особливо небезпечних наркотичних засобів. Їх він iз метою збуту на Полтавщині замовив в одній із країн Західної Європи. Звідти посилку з наркотиками перевозили звичайним рейсовим автобусом, водій якого навіть не здогадувався про її вміст. Одразу після того, як згаданий кременчужанин одержав адресований йому контрабандний вантаж у Києві, працівники СБУ затримали зловмисника.

Всі статті рубрики