Модні — жовті й чорні

Модні — жовті й чорні

Навіть не віриться, що колись поняття «мода» викликало асоціації тільки з Парижем, Міланом чи Лондоном, трохи згодом — іще й iз Нью-Йорком та, вже зовсім згодом, із Токіо. Тепер демонстрації модних колекцій, ба, навіть пишні шоу в рамках справжнісіньких тижнів моди проходять не лише в Україні, не кажучи вже про Росію, Чехію, Польщу, Бразилію, Аргентину та Мексику, а й в Азії та навіть Африці. Скажімо, модні тижні в Гонконгу вже стали доброю традицією: під час цих яскравих свят до колишньої британської колонії, а нині — регіону Китайської Народної Республіки, з'їжджаються тисячі шанувальників гарного одягу та стилю. Серед них трапляються навіть любителі високої моди, до якої гонконгівські дизайнери, які «виставляються» в себе на батьківщині, поки що не доросли.

Боуї обставив Брітні

Боуї обставив Брітні

Як ви думаєте, хто в шоу-бізнесі цього року заробив найбільше грошей у концертних турне? Мадонна? Брітні Спірз? Крістіна Агілера? А от і ні. Усі вони, крім Брітні, ледве нашкребли якісь жалюгідні «копійки», тому навіть у перелік найуспішніших гастролерів першого півріччя 2004-го не потрапили. А найсолідніший шмат урвав, як не дивно, Девід Боуї. І це при тому, що через сильні болі в плечі Девідові довелося перервати турне й скасувати з десяток концертів!

З «фабрики мрій» — до Землі обіцяної

З «фабрики мрій» — до Землі обіцяної

У вересні Голлівуд стане пусткою. Не те щоб там зовсім нікого не залишилось, але без значної частини найяскравіших зірок «фабрика мрій» виглядатиме осиротілою. Щоправда, триватиме це недовго — всього лише кілька днів, поки добра третина голлівудських «мешканців» зустрічатиме... єврейський Новий рік.

Сон на продаж

Сон на продаж

У Нью-Йорку з'явився новий бізнес — мабуть, надивившись футуристичних фільмів, колишній банкір Аршад Чоударі почав торгувати... сном. Просто в будівлі хмарочоса Емпайр-Стейт-Білдінг, на 24-му поверсі, кожен бажаючий може скористатися послугою фірми «Метронепс» і аж 20 хвилин просто спокійно поспати.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Оголошення: «Досвідчені тимурівці поллють город, винесуть сміття і сходять у магазин за право користування квартирою».

Всі статті рубрики