18.04.2012

Волейбол

Чемпіонат України. Чоловіки. Суперліга. Фінал за 1–4–те місця.
1–й тур (Красноперекопськ). «Кримсода» — «Фаворит» — 3:0, «Локомотив» — «Імпексагро–спорт» — 3:1; «Фаворит» — «Імпексагро–спорт» — 3:1, «Кримсода» — «Локомотив» — 1:3; «Локомотив» — «Фаворит» — 2:3, «Імпексагро–спорт» — «Кримсода» — 0:3.

Турнірне становище: «Локомотив» — 7, «Кримсода» — 6, «Фаворит» — 5, «Імпексагро–спорт» — 0.

Турнір АТР у Монако (призові — 2,427 млн. євро). Перший раунд кваліфікації. Джаннессі (Італія) — Стаховський (Україна, 3) — 6:2, 6:7, 6:0; Болеллі (Італія, 14) — Бубка (Україна) — 6:2, 6:4. Перше коло основного раунду. Долгополов (Україна) — Чела (Чилі) — 6:2, 6:2.

* * *

На турнірі WTA в Барселоні (220 тис. дол.). українка Юлія Бейгельзімер у чвертьфіналі поступилася Домініці Цибулковій зі Словаччини (3–й номер посіву) – 6:3, 0:6, 0:6. А у фіналі цих змагань Цибулкова програла італійці Сарі Еррані (7) — 2:6, 2:6.

* * *

Турнір серії «челенджер» у Мерсіні (Туреччина, 42,5 тис. дол.). Парний розряд. Фінал. Молчанов/Альбот (Україна/Молдова, 2) — Мотті/Ваньйоцці (Італія, 1) — 6:0, 6:2.

Велоспорт

На найбільш престижній велогонці України «Гран–прі Донецька» переміг російський велогонщик Ільнур Закарін із команди «Ітера–Катюша». Друге місце, поступившись супернику лише біля фінішу, посів Володимир Гоменюк із київської команди Kolss.