За останню сорочку не дякують,

За останню сорочку не дякують,

У тому, що критикувати наших можновладців — справа небезпечна, вже мав нагоду переконатися на власній шкурі не один український журналіст чи політичний діяч. 1 травня, на День солідарності трудящих, до когорти постраждалих за критику владних осіб приєдналися й двоє помічників-консультантів народного депутата-«нашоукраїнця» Володимира Філенка. Іван Варченко та Євген Золотарьов організували у Харкові оригінальну протестну акцію «Остання сорочка для Віктора Януковича». Одежину, гаптовану характерними для закладів певного штибу місць смужками, «позиціонували» як останній подарунок Прем'єрові від українського народу.

Його за воду обирали. За воду і відставлять?

Його за воду обирали. За воду і відставлять?

Не встиг міський голова Львова Любомир Буняк відпочити після бучного святкування дня міста, яке львів'яни відзначають 2 травня, як йому не на жарт зіпсували настрій. Минулої середи львівська громада за ініціативою вельми одіозної структури «ОУН в Україні» (не плутати з «нормальною» ОУН!) провела збори, на яких було оголошене рішення про проведення референдуму щодо дострокового припинення повноважень мера. Тут же було сформовано ініціативну групу, яка збиратиме підписи за проведення громадського опитування з приводу незадоволення роботою Буняка.

Більшість розвалюється, коаліція невмируща,а реформа потрібна

Більшість розвалюється, коаліція невмируща,а реформа потрібна

Яких тільки аргументів на користь своєї позиції не наводять апологети політичної реформи в її нинішньому варіанті, аби реанімувати розгляд змін до Конституції ще до президентських виборів! До речі, перед тим, як роз'їхатися на травневі свята, «більшовики» і їхні ліві союзники по реформі планували визначитися з тим, що й коли розглядати, ще до 11 травня. Спершу «реформатори» акцентували на тому, що 8 квітня, коли задумка Банкової, гаряче підтримана комуністами й соціалістами, гучно луснула, голосувався не 4105-й, схвалений Конституційним Судом, а зовсім інший законопроект. Потім вигулькнула інша версія: проект був «правильний», він справді провалився, і тепер про нього можна забути. Але ж є ще стільки чудових змін до Основного закону, оформлених у законопроекти під іншими номерами! От їх, мовляв, і треба розглядати й проштовхувати, поки ще не пізно.

Феміда не лише сліпа, а й глуха до доказів

Феміда не лише сліпа, а й глуха до доказів

П озавчора Ужгородський районно-міський суд відмовив народному депутатові і невизнаному меру Мукачева Віктору Балозі в оскарженні рішення територіальної виборчої комісії, яка визнала переможцем на виборах міського голови ставленика влади Ернеста Нусера. Однією з головних підстав для рішення суду було те, що не всі оригінали протоколів, надані як докази перемоги «нашоукраїнця», були правильно оформленими, повідомив у коментарі «Українським новинам» народний депутат і «адвокат» Балоги Юрій Кармазін. Утім той факт, що певні протоколи, які депутати та спостерігачі в оригіналах отримували на дільницях, начебто були не належним чином оформлені, зовсім не свідчить, ніби в них вказані вигадані депутатами результати. І протоколів, за якими тервиборчком оголошував свої результати, ніхто суду не надавав.

«Дурманом сладким веяло, когда цвели сады»...

«Дурманом сладким веяло, когда цвели сады»...

Після того, як мережа радіо «Довіра» вигнала зі своєї частоти «демократію» у вигляді Радіо «Свобода», а радіостанцію «Континент», яка прихистила незалежний «західний голос» на своїй хвилі, прикрили, прихильникам «свободної» інформації залишалося хіба що споглядати керівництво улюбленого ЗМІ по телебаченню. Ганна Герман, яка очолювала київську дирекцію Радіо «Свобода», регулярно з'являлася у програмі «Четверта влада» на УТ-1. Однак попри всю симпатію до цієї чарівної жінки ведучого передачі й за сумісництвом президента НТКУ Олександра Савенка, там пані Ганні рідко дозволяли сказати щось опозиційне. Інша річ — спільний проект «5-го каналу» і «Свободи» під запозиченою назвою «Час пік». Тут Ганна Герман у компанії журналістів Романа Скрипіна й Андрія Шевченка розмовляла з відомими опозиційними й неопозиційними політиками і ставила їм гострі запитання, тішачи телеглядачів бодай опосередкованим спілкуванням з улюбленою радіостанцією...

Всі статті рубрики