Підняти швартові на Ноєвому ковчезі!

Підняти швартові на Ноєвому ковчезі!

Сьогодні Дніпро-Славута прийме на свої води один з найлегендарніших плавучих суден — біблійний Ноїв ковчег. Як і на старозавітному кораблі, на ньому буде зібрано всякої тварі по парі, тобто, на перший погляд, всі умовності дотримано. Хіба що збудовано Ноєве судно у зменшеному вигляді й, на щастя, не в очікуванні природних катаклізмів, а з навчальною метою. Філософсько-естетичний клуб (ФЕК) Запорізького національного технічного університету (ЗНТУ) — саме на набережній цього міста буде запущено ковчег — давно практикує ідею створення наочних об'єктів до філософських семінарів. «Минулого року ми робили заходи, приурочені темі «Титаніка», виготовляли макет, запускали і, відповідно, топили», — розповіла «УМ» завкафедрою філософії Ольга Бондаренко. Цього разу судно не піде на дно, адже, за легендою, воно успішно перенесло світовий потоп, тому макет корабля передадуть малюкам з дитячого будинку, попередньо наповнивши його іграшками.

Наша міліція нас... убиває!..

Наша міліція нас... убиває!..

Тоді як міністр внутрішніх справ Микола Білоконь з трибуни Верховної Ради «відбілювався» за події в Мукачеві твердженням, начебто депутати-опозиціонери побили «нещасних і безневинних ментів», у Мелітополі родина Загачевських оплакувала свого годувальника, замордованого у СІЗО.

Мінус три донечки

Мінус три донечки

Мешканці села Булдичів Романівського району, що на Житомирщині, шоковані жахливою трагедією: у тутешній багатодітній родині загинуло троє діток. Трапилося це серед білого дня. 32-річна мати дітей, за її словами, пішла допомагати своїй матері посадити город. За трьома найменшими дівчатками — 4-річною Тетянкою, 3-річною Маринкою та 1-річною Олею — залишила доглядати найстаршу доньку — 14-річну Наталку. Дівчина не вперше залишалася на господарстві, і, як завше, нарубала дров, розтопила піч (аби малим тепліше було)... Розтопивши грубку, Наталя пішла до сусідських однолітків. Тим часом давно не ремонтована, вся у тріщинах піч почала диміти...

Без кіровоградця не було б «Анни Кареніної»

Без кіровоградця не було б «Анни Кареніної»

Пам'ятник історії та архітектури — усипальню родини Раєвських — планують перетворити на міжнародний туристичний центр та історико-культурний заповідник. Як повідомляє УНІАН, саме з цією метою Кіровоградщину відвідали посол з надзвичайних доручень Міністерства закордонних справ Російської Федерації Валерій Єгошкін і радник Посольства Росії в Україні Віктор Богач.

За ковбасу й магазина рознесу!

За ковбасу й магазина рознесу!

Позавчора близько 2-ї години ночі в тихому райцентрі Шпола на Черкащині пролунав потужний вибух. Як розповіли «Україні молодій» очевидці, з переляку сонні люди подумали, що на Шполу впала бомба. Адже вибух почули майже всі мешканці містечка — в суцільній тиші це було вражаючим. Після того нічного вибуху враз дружно загула й охоронна сигналізація у всіх будинках.

Собі, коханому

Собі, коханому

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Незабаром у Росії буде встановлено пам'ятник головному улюбленцю (якщо вірити результатам нещодавніх виборів) наших північних сусідів. Президента Росії Володимира Путіна, з огляду на його любов до «мачєнія в сартірє», поставлять на постамент у бійцівському вигляді: у кімоно (як відомо, Володимир Володимирович має ще й чорний дзюдоїстський пояс). Пам'ятник із бронзи спроектував відомий російський скульптор Зураб Церетелі.

Ентеросгель — надійний захист здоров'я

Ентеросгель — надійний захист здоров'я

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Як відомо, при погіршенні імунного захисту частішають випадки різноманітних захворювань. Так, внаслідок зниження імунітету в потерпілих від Чорнобильської катастрофи відмічено низку різних хвороб. При послабленні імунної системи від переохолодження в холодну пору року набагато частіше виникають гострі респіраторні захворювання та загострюються різні хронічні хвороби. Водночас, мабуть, немає таких захворювань, при розвитку яких не постраждали б імунні механізми. Імунітет пригнічують мікробні токсини і токсичні речовини, які утворюються при розвитку хворобливого процесу, тобто внутрішня інтоксикація. Тому одним з діючих способів покращення стану імунної системи, а значить, і скорішого одужання, є виведення цих токсичних речовин з організму. В даний час все більшу популярність набуває такий ефективний та безпечний метод детоксикації, як ентеросорбція. Ентеросорбент, зв'язуючи в кишечнику токсичні речовини, діє як додатковий орган виведення, який допомагає підтримувати сталий склад внутрішнього середовища організму.

Всі статті рубрики