Пожежа — у помсту

Пожежа — у помсту

Черговий «випад» у бік кримських татар вчинили вчора вночі невідомі: у вікно будівлі меджлісу на вулиці Шмідта, що недалеко від центру міста, близько 3-ї години ночі хтось поцілив пляшкою із займистою речовиною. Як розповів «УМ» начальник прес-служби Головного Управління внутрішніх справ у Криму Олександр Домбровський, зловмисники кидали дві посудини зі сторони набережної, проте досягла своєї мети — вікна кабінету — лише одна пляшка. Відтак почалася пожежа, про яку й повідомив вогнеборцям охоронець будівлі.

«Збагри» танка за бугор

«Збагри» танка за бугор

Підприємства оборонно-промислового комплексу самотужки «зароблятимуть» собі на прожиття. Так вирішив Кабмін, затвердивши державну програму реформування та розвитку ОПК на період до 2010 року. Як повідомив міністр промислової політики Олександр Неустроєв, реформа оборонних підприємств провадитиметься в три етапи. Перший — до 2005 року — передбачає визначення, планування, підготовку нормативних документів. Другий — із 2005 до 2009 — власне реалізація задуманих планів. І останній — до 2010 — об'єднання технічного, наукового та банківського потенціалу.

Парадокс «упереджувальної» позики МВФ

Парадокс «упереджувальної» позики МВФ

29 березня Рада директорів Міжнародного валютного фонду одностайно затвердила нову програму «упереджувальний stand-by» для України терміном 12 місяців. У рамках програми зарезервовано кредит на суму 411,6 мільйона спеціальних прав запозичень (Special Drawing Right — SDR). За повідомленням прес-служби Міністерства фінансів, ця програма спрямована на забезпечення тривалої макроекономічної стабільності та підтримку сталого економічного зростання, а її центральним елементом є проведення виваженої фіскальної та монетарної політики, запровадження структурних реформ. Виносячи таке рішення, зазначається далі, рада директорів МВФ урахувала, що позиція платіжного балансу нашої країни значно поліпшилася за період з 1999 року, а також те, що зараз Україна не має наміру здійснювати запозичення в рамках згаданої угоди.

По свистку — до банку

По свистку — до банку

Леонід Кучма має намір перенести термін введення в дію цих рахунків, повідомила прес-служба Президента. Після зустрічі глави держави і першого віце-прем'єра Миколи Азарова було визнано за необхідне запровадити спецрахунки з 1 травня.

Учителька «трудилася» ногами

Учителька «трудилася» ногами

Резонансну справу розслідує прокуратура Попільнянського району Житомирської області: тут звинувачено вчительку однієї зі шкіл району у побитті учнів. У прес-службі обласної прокуратури розповіли, що інцидент стався під час уроку трудового навчання. Вчителька завдала умисних ударів ногами учню 11 класу, тягала його за волосся.

Узбецькі жахіття:

Узбецькі жахіття:

Події останніх днів в Узбекистані привернули увагу світової спільноти, яка не може знайти відповідь на питання: що ж насправді відбувається у цій республіці, яка донедавна вважалася досить спокійною порівняно з іншими пострадянськими республіками Середньої Азії? Чи це повторення терактів 11 вересня у США та 11 березня у Мадриді з причетністю до них сумнозвісної «Аль-Каїди», чи організовані опозиційні сили всередині країни відважилися здійснити спробу державного перевороту? Таке питання без чіткої наразі відповіді на нього ставить інтернетівський сайт Фергана.Ру.

Дев'ять з половиною тижнів по-французьки

Дев'ять з половиною тижнів по-французьки

Усю вину за провал пропрезидентських правоцентристських сил на недільних муніципальних виборах у Франції покладено на уряд Жана-П'єра Раффарена. На виборах, нагадаємо, ліва опозиція на чолі з соціалістами набрала більше половини голосів виборців і прийшла до влади у 24 з 26 регіональних асамблей Франції. Ліві побудували свою виборчу кампанію майже винятково на критиці економічних реформ уряду Раффарена і зажадали його відставки та зміни урядової політики. У понеділок уряд подав у відставку, але президент Жак Ширак відставку не прийняв і довірив Раффарену створити до середи новий уряд.

Дорогі наші в'язні

Дорогі наші в'язні

Позавчора парламент Сербії голосами 141 депутата з 204 присутніх на засіданні проголосував надзвичайно суперечливе рішення про надання постійної фінансової допомоги тим сербам, яких притягнуто Гаазьким трибуналом до відповідальності за воєнні злочини . Тож Бєлград щомісяця виплачуватиме колишньому президенту Слободану Мілошевичу та його поплічникам зарплатню, оплачуватиме послуги їхніх правників та судові витрати. Родичі ув'язнених отримають грошову допомогу на отримання віз, поїздки до Голландії та перебування там в готелях — повідомляє Бі-Бі-Сі. Проти цього рішення голосували лише монархісти та депутати від прозахідної Демократичної партії, яка програла грудневі вибори та опинилася в опозиції.

Всі статті рубрики