Не тільки в Сочі темні ночі

Не тільки в Сочі темні ночі

Шахтарське місто Антрацит важко назвати культурним або хоча б промисловим центром. Навіть у межах Донбасу. Однак щось таке невловимо «центральне» присутнє в його атмосфері. Ознакою чому є вже друга (за останні три роки) успішна операція Управління СБУ в Луганській області з викриття організованого злочинного угруповання, яке спеціалізувалося на продажу за кордон «живого товару». Утім особливо дивуватися не доводиться — в місті та на його околицях позакривали не тільки шахти, а й інші промислові підприємства. А виживати місцевому люду якось же треба. От і виживають, хто як може. І завжди знаходяться такі доброзичливці, хто готовий і пораду дати, й допомогти із працевлаштуванням. Дещо, правда, специфічним.

Рекордний потік

Рекордний потік

Було вже близько десятої вечора, коли російські митники на Пролетарському посту автопереходу Колотилівка—Покрівка — на дорозі з Сумщини на Бєлгород — почали перевіряти документи водія. Потім прискіпливо оглянули машину. Водій занервував. І на прохання інспектора дати оглянути запасне колесо в багажнику, начебто повернувся до салону взяти ключі, а натомість за мить завів мотора і зірвався з місця, на ходу зачиняючи дверці.

Із вогню та в полум'я

Із вогню та в полум'я

Яке «щасливе» дитинство у тих дітей, батьки яких люблять прикладатися до чарки, уявити неважко. Як і те, який відбиток накладає на них виховання батьків-алкоголіків. Нерідко найрідніші люди, які проміняли родину на 100 грамів оковитої, стають для власних дітей найжорстокішими у світі. І тоді життя в батьківському домі перетворюється на справжнє пекло.

Всі статті рубрики