Жити, працювати і співати — дуетом!

Жити, працювати і співати — дуетом!

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Співачці Жанні Боднарук тепер набагато веселіше виїздити на сольні концерти, бо з тих пір, як вона спробувала співати зі своїм чоловіком — композитором і аранжувальником Анатолієм Карпенком, їхнiй дует користується популярністю у публіки. «Тепер я заповнюю паузи, поки Жанна перевдягається», — жартує Анатолій. Оцінити цей жарт повною мірою можуть ті, хто має авторський альбом Анатолія Карпенка «Коханій», у якому він виступає і композитором, і аранжувальником, і автором текстів, і виконавцем. Із 12 композицій 6 — дуети з Жанною Боднарук, 6 — сольні пісні Анатолія. Альбом видано невеликим накладом — 1000 СD, але є сенс пошукати його в музичних магазинах.

Через Майдан — до зірок

Через Майдан — до зірок

Ох, як же помиляються ті, хто, переглядаючи чергове «Караоке на Майдані», дивуються-милуються співучості нашої нації. Мовляв, саме бажання поспівати жене наш народ щотижня — і в спеку, і в холод, і навіть на похмілля! — на Майдан, а там — любчик Кондратюк з мікрофоном і пісні, пісні... Насправді все не так просто: як показує практика, слава для нашого народу не менш важлива, ніж публічне виконання улюблених пісень. Минулого року кращі з «майданних» артистів узяли участь у продовженні «Караоке» — проект назвали «Шанс» і зібрав він 13 лiдерів «майданних» концертів (програма, по суті, аналогічна до російських «Фабрики зiрок», «Народного артиста», які взяли цю ідею з іноземного ТБ). Усі переможцi з Майдану прожили один день життям справжньої зірки: разом із ведучими-продюсерами Наталкою Могилевською та Андрієм Кузьменком їздили до студії звукозапису й вибирали пісню, з хореографом ставили танець, стилісти-візажисти у прискореному режимі розробляли імідж — усе по-справжньому і все для того, аби ввечері вийти на сцену і наповал вразити публіку. Під час самого виступу та ще протягом тижня потому телеглядачі, телефонуючи або надсилаючи «есемески», голосували за новоспечених артистів. І були дуже активними — всього, як повідомляє «Шанс», надійшло близько 240 тисяч sms-повідомлень та майже півтори сотні дзвінків (послуги зв'язку, до речі, були платними).

Як убити сплін i придушити депресію?

Як убити сплін i придушити депресію?

Ще кілька днів тому здавалося: весна прийшла, ховай шубку до шафи. Аж, виявляється, ні. Місяць лютий ударив своїми морозами і засніжив так, що довелося знову витягувати на світ Божий теплі речі й чекати весни та якось піднімати собі настрій у такі похмурі дні. А ви знаєте, що роблять, аби підняти собі настрій, наші кумири? Як заспокоюють себе зірки, коли хочеться вибухнути і заповнити своєю злістю весь світ, або, навпаки, заразити всіх своїм депресняком?

Всі статті рубрики