Догляд за вухами: як зберегти слух
Німецький професор Томас Кленцер з клініки Дюссельдорфа пояснив, як правильно доглядати за вухами і дав 7 порад для тих, хто хоче зберегти хороший слух на все життя. >>
У разі блекауту, в Україні призупинять планову госпіталізацію та операції
Заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич заявила, що у випадку тривалого відключення світла в Україні, планові госпіталізації та операції у лікарнях будуть призупинені з метою не перевантажувати заклади.
Як інформує Україна молода, про це вона повідомила в ефірі телемарафону.
«На випадок блекауту готові два рівні закладів, які забезпечені критичними потребами по генераторах. І ми бачимо навіть, коли були кілька днів суттєві перебої з енергоживленням, у нашій країні ні один заклад охорони здоров’я не припинив свою роботу», – розповіла Карчевич.
Вона підкреслила, що «критична мережа, зокрема заклади, які мають договір з Національною службою охорони здоров’я України і фінансуються в тому числі з державного бюджету, продовжують свою роботу».
За словами Карчевич, до першого рівня закладів належать ті, які мають працювати безперебійно, якщо буде відсутнє виключно енергоживлення.
Другий рівень — заклади, які працюватимуть у випадку, якщо не буде і централізованого водопостачання та опалення. Зокрема, ідеться про ті, що мають автономне опалення, уточнила Карчевич.
Також вона поінформувала, що «і перший, і другий рівень закладів забезпечені базово критичною потребою по генераторах, і так само потребою по супутникових станціях «Старлінк» для того, щоб був можливий зв’язок і комунікації у таких екстрених ситуаціях».
«Зрозуміло, що з нашої сторони надані рекомендації. І якщо буде тривале відключення світла, то планові госпіталізації, планові операції будуть призупинені, для того, щоб не перевантажувати заклади. Будуть прийматися тільки ургентні операції. Так само буде законсервована частина приміщень, які тимчасово не використовуються. Але це ми говоримо про крайні випадки, про крайні ситуації. На сьогодні, як ви бачили, проблем не було. Навіть коли було відсутнє кілька днів енергопостачання, заклади працювали в штатному режимі», – повідомила Карчевич.
Як відомо, російський ракетний обстріл 23 листопада призвів до тимчасового знеструмлення всіх атомних станцій, більшості теплових та гідроелектростанцій. Також були уражені об‘єкти системи електропередачі.
Масовані атаки росії на українську енергосистему тривають із 10 жовтня. Через пошкодження об'єктів енергетики по всій території України запроваджуються погодинні та екстрені відключення світла.
Як повідомляла УМ, Міністерство охорони здоров'я України дозволило усім вакцинованим дітям віком від 12 до 17 років робити бустерне щеплення проти коронавірусу.
Німецький професор Томас Кленцер з клініки Дюссельдорфа пояснив, як правильно доглядати за вухами і дав 7 порад для тих, хто хоче зберегти хороший слух на все життя. >>
Недавно інформаційний простір сколихнула новина про те, що вінницькі лікарі дістали з тіла пораненого гранату ВОГ, яка не розірвалася. >>
У Львові 54-річний чоловік -донор, у якого трапився інсульт, врятував життя одразу п’ятьох людей. >>
Міністерство оборони України порадило лікарям залучати собак, щоб емоційно підтримати військових та цивільних, які потребують реабілітації після пережитого в умовах війни. >>
На Сумщині зафіксували перший випадок зараження новим підвидом штаму коронавірусу «Omicron» XBB.1.5, або «Кракен». >>
У МОЗ спростували російські фейки щодо нестачі крові в українських лікарнях, оскільки системне планове донорство дає змогу забезпечити її сталі запаси. >>