Миколай приймає друзів: на Банковій відкрили святкове містечко, фото

09:15, 19.12.2020

Президент Володимир Зеленський разом із першою леді Оленою Зеленською відкрили святкове містечко для дітей і дорослих «Миколай приймає друзів», яке працюватиме поблизу Офісу президента на вулиці Банковій в центрі Києва під час новорічних свят.

 

Як повідомляє Україна молода, святкове містечко запрацювало напередодні Дня Святого Миколая, в п’ятницю ввечері.

 

Гостей, що зібралися на Банковій привітали з прийдешніми святами артисти, виконавши «Щедрик». Святий Миколай запалив на ялинці святкові вогні.

 

Зеленський нагадав, що ця площа вже другий рік поспіль дарує українцям свято, і зазначив, що робота святкового майданчика біля його Офісу вже стає приємною традицією.

 

«Новорічні свята – це можливість провести більше часу в сімейному колі. Сподіваюся, що святкове містечко на Банковій стане однією з улюблених локацій киян та гостей міста для прогулянки з родиною», – сказав президент під час відкриття майданчика.

 

 

Тоді як перша леді поділилася історією створення іграшок, якими прикрашено центральну ялинку площі.

 

«Цьогорічна ялинка незвичайна. Вона прикрашена іграшками, ескізи для яких намалювали діти з особливими освітніми потребами», – розповіла Олена Зеленська.

 

За її словами, приблизно місяць тому її команда звернулася до організацій, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами, і запропонувала долучитися до створення ялинкових прикрас.

 

«За задумом нам були необхідні малюнки дітей, які можна було б перенести на кульки. Я дуже вдячна, що відгукнулися майже 50 організацій, які надіслали нам близько 600 малюнків дітей! Сто з них ми нанесли на іграшки та прикрасили ними ялинку», – повідомила пані Олена.

 

Діти, які надіслали свої малюнки, отримали святкові подарункові набори від Святого Миколая.

 

 

Президентське подружжя побажало українцям веселих новорічних свят та прогулялося територією святкового містечка. Зокрема, Володимир та Олена Зеленські оглянули резиденцію Святого Миколая, придбали кілька новорічних сувенірів та скуштували запашний глінтвейн.

 

Майданчик «Миколай приймає друзів» працюватиме весь період новорічних свят з 10:00 до 21:00 без вихідних. На його території розташована ковзанка, карусель, резиденція Святого Миколая, святкові фотозони та новорічний ярмарок.

 

Скористатися ковзанкою зможуть безкоштовно всі охочі. Ковзани можна буде принести з собою або взяти напрокат безоплатно на місці катання.

 

 

Організатори обіцяють, що майданчик працюватиме з дотриманням усіх необхідних в умовах карантину заходів: обов’язковий масковий режим, оснащення дезінфекторами. Кількість відвідувачів регулюватиметься при вході.

 

У резиденції Святого Миколая дітлахи зможуть написати та відправити листа доброму чарівнику.

 

Працюючи над створенням святкової локації, організатори врахували минулорічний досвід і намагалися зробити її ще кращою, щоб кожен відвідувач зміг відчути тут атмосферу Нового року та Різдва.

 

Новорічні атракціони та декорації встановлені меценатами та доброчинцями без використання бюджетних коштів.

 

Як повідомляла "УМ", українці матимуть тривалі вихідні дні у зв’язку з різдвяно-новорічними святами наприкінці грудня 2020 року та на початку січня 2021 року.