«Залишайтеся вдома – ми прикриємо»: зворушливе відео українських військових

15:05, 08.04.2020

Українські захисники на передовій у зворушливому відеозверненні закликають українців залишатися вдома.

 

Відео оприлюднили у фейсбуці Операції Об'єднаних сил України.

 

У Збройних силах також наголошують на важливості залишатися вдома, щоб зберегти життя та допомогти зупинити коронавірус. А українські захисники кажуть: зі свого боку – прикриють.
 

 

У Збройних силах України станом на ранок середи зафіксовано вже п'ять випадків коронавірусної хвороби COVID-19, один з яких - летальний. 

 

“На 7:00 8 квітня в Збройних силах України зареєстровано 5 випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, з них 1 летальний. На ізоляції (в тому числі самоізоляція) — 118 осіб”, — повідомили в Командуванні Медичних сил ЗСУ у Facebook.

 

Зазначається, що кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі 3 доби — 19 осіб.

 

“Новий випадок захворювання підтверджено у військовослужбовця Київського гарнізону, що з 03.04 знаходився на самоізоляції у зв’язку із контактом з хворою особою. Наразі стан здоров’я військовослужбовця задовільний. Він проходить лікування у домашніх умовах під наглядом медичної служби. Особи, які контактували з цим військовим, перебувають на самоізоляції”, — додали в ЗСУ.

 

Як повідомляла УМ, у Збройних силах від коронавірусної хвороби померла жінка, працівник ЗС України однієї з військових частин з Івано-Франківської області.