Олег Винник зібрав тисячі людей на безкоштовному концерті в рідному селі

15:01, 15.05.2019

Вчора у черкаському селі Червоний Кут Жашківського району відбувся безкоштовний концерт Олега Винника, який він присвятив пам’яті своїх батьків.


Про це інформує черкаське видання "18000".


На концерт зібралися більше 30 тисяч людей, прийшли не лише односельці співака, приїхали жителі із навколишніх сіл та сусідніх областей. Аби потрапити на сільський стадіон, доводилося паркуватися більше ніж за кілометр.

 


Перед концертом, а він затримася на 2,5 години, народ слухав виступи музичних колективів з Черкащини та сусідніх областей, а ще роздивлявся і купував суверну продукцію із зображенням співака – листівки, календарики, чашки, магнітики, брелки та фірмові футболки.

 


Неподалік від сувенірки “припаркувалися” фудкорти з шашликами та ціле містечко із дитячих атракціонів. Порядок на концерті забезпечували близько сотні правоохоронців.

 

 

"Хотіли торгувати горілкою, але сільрада заборонила продаж алкоголю сьогодні. Нам головне – щоб усе минуло спокійно, ніхто не дебоширив", – говорить один із полісменів.

 

Взагалі на цьому концерті Винника була купа дітей різних вікових груп. Найменші з них, як 5-річна Марина, облюбували плечі родичів. 

 

 

 

 

"Я люблю Олега Винника. Якось навіть снилося, що він до мене прийшов", – ділиться любов’ю до улюбленого виконавця Марина. 

 

Та діти – не головний контингент концерту. Їхню кількість переважають жінки, яких через відому пісню Винника жартома називають “вовчицями”. Успіх свого кумира у розмовах вони пов’язують із його простотою, вдалими піснями і харизмою. Дехто з них подолав десятки і сотні кілометрів, аби заспівати з улюбленим співаком “Ніно”, “Счастье”, “Невеста” та інші хіти.

 

 

"Пам’ятаю, я прийшов з армії, а Олег ще у школу ходив. І завжди із гітарою. Музику любив, але ж не пив, не курив, а просто любив музику", – розповідає односелець Винника – Микола.


"Я був керівником групи, в якій навчався Олег. Він був нормальним пацаном, блондином, любив музику, любив співати", – додає Володимир Байкін, викладач Канівського училища культури і мистецтва, де вчився Олег Винник. І уточнює, що працював і з Таєю Сватко, дружиною співака. Сьогодні Тая, або Таюне, бек-вокалістка Винника.

 

"Вони були вдвох на дерегуванні у мене, так і познайомились", – каже Володимир Байкін, якому співак допоміг недавно видати збірку.


Олег Винник на власний концерт приїжджає о 20:30. У стильному костюмі, разом із бек-вокалісткою Таюне та музикантами на сцену він потрапляє людським коридором, який створює поліція. Але фанати все одно прориваються до виконавця, аби сфотографуватися і взяти автограф.


Увесь концерт Винник хвалить черкащан, запевняє, що пишається своїм корінням. А ще – постійно згадує батьків. Час від часу на його обличчі з’являються сльози – нещодавно у Винника не стало матері. Немає в живих і батька.


"Хочу подякувати людям, без яких не було б мене. Людям, які не вчать, як правильно жити, а просто люблять. Спасибі цим великим людям, які зараз на Небесах, це мої батьки", – зізнається зі сцени артист.


Після чергової пісні Олег Винник говорить, що пишається своєю покійною матір’ю і хотів би, аби в кожного була така мама.


Згодом він виконує улюблені хіти, серед таких і “Вовчиця”.


Протягом усього концерту люди танцювали, підспівували, махали руками з включеними ліхтариками на телефонах. Після 2-годинного виступу фанати викликали Винника на біс.


"Як завжди, коли вертаєшся додому – спати вже зранку лягаєш", – жартував Олег Винник.


"Вчора був дуже емоційний і зворушливий вечір! Я ніколи не уявляв і не мріяв побачити у рідному селі таку величезну кількість людей. Дякую, що прийшли, приїхали. Дякую, що співали разом зі мною. Я завжди буду вдячний своїм батькам, адже якби не вони, я б не стояв на сцені. Вчора на концерті серцем відчував їх присутність. Цей день у Червоному Куті запам’ятаю назавжди", – поділився емоціями на своїй сторінці у Фейсбуці Олег Винник сьогодні.