На Харківщині зупинили росіян: знищено 20 одиниць російської бронетехніки

12:29, 11.05.2024
На Харківщині зупинили росіян: знищено 20 одиниць російської бронетехніки

По ворогу активно працюють наші артилерія та дрони. (facebook.com/GeneralStaff.ua)

Обстановка по Харкову 11 травня. Просування російських військ зупинено на рубіжах 2-5 км від кордону, наша оборона розгорнута та ефективно працює по росіянах.

 

На цей момент російські атаки відбиті. На одному з напрямків, де ворогу вдалось просунутись, розгортаються наші резерви.

 

Росіяни намагаються застосувати тактику інфільтрації, тобто шукають розриви у наших бойових порядках силами самостійних груп піхоти, які мають обтікати наші вузли спротиву за підтримки ударів авіації та артилерії.

 

Але далеко противнику пройти не вдалось, усі спроби просочитись виявлені, по ворогу активно працюють наші артилерія та дрони. Наша артилерія боєприпасами на даний момент забезпечена.

 

За добу російського наступу на північних кордонах Харківської області знищено до 20 одиниць російської бронетехніки, це тільки те що підтверджено на відео.

 

Варто відмітити, що головнокомандувач Олександр Сирський призначив командувачем ОТУ «Харків» одного з компетентних та енергійних наших командувачів, тому оцінки обстановки з нашого боку обʼєктивні, комбригиотримуютьреалістичнізавданнятадіютьвпевнено. Там, девдеякихпідрозділахєпроблемизбоєздатністю, проводитьсяпосилення.

 

Битва продовжується, з обох сторін підтягуються резерви, будемо спостерігати за розвитком подій.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наступ росіян на Харківщині є спробою відтягнути сили та резерви ЗСУ