Фартовий мотлох: «Укрпошта» продала на аукціоні ретроавтомобілі на 60% дорожче

12:11, 01.05.2024
Фартовий мотлох: «Укрпошта» продала на аукціоні ретроавтомобілі на 60% дорожче

«Ефективне використання державного майна»: 30 квітня відбулось 7 аукціонів на суму 3 281 070 гривень, при стартовій ціні 2 049 027, тобто ріст ціни на аукціоні - 60%+. (Фото: Телеграм Igor Smelyansky/Ігор Смілянський)

У Києві на перших аукціонах з продажу застарілого автопарку АТ "Укрпошта" отримало 3,28 млн грн - це на 60% більше стартової ціни.

 

Як інформує УМ, про це 1 травня повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянськийу Телеграм.

 

"Вчора відбулось 7 аукціонів на суму 3 281 070 гривень, при стартовій ціні 2 049 027, тобто ріст ціни на аукціоні - 60%+. Як Вам "мотлох"?", - йдеться в повідомленні.

 

Сьогодні відбудуться ще три аукціони, сукупна вартість лотів яких становить 400 тисяч грн.

 

Крім того, Смілянський зазначає, що ще 6 аукціонів, на які прийшло по одному учаснику (Закарпаття, Львів, Тернопіль, Миколаїв, Рівне, Івано-Франківськ), будуть продовжені на 7 днів.

 

Також повторні аукціони відбудуться у Дніпрі, Харкові та Одесі, проведенню яких завадила безпекова ситуація. А днями компанія оголосить про нові торги, на які будуть виставлені ще 500 автівок.

 

 

Нагадаємо, що АТ "Укрпошта" у соцмережі X (Twitter) нестандартно відреагувала на критику новини про продаж компанією 531 своїх старих авто.

 

"Так, виставили гниле гівно на аукціон. Ні, не йоб**лись. Так, хотіли б віддати просто так тим, кому треба, але не маємо права. Продаємо старі автівки на Prozorro, бо цього вимагає закон", – йдеться в повідомленні.

 

Як повідомляла УМ, Допомога прифронтовим регіонам: «Укрпошта» розпродає ретро-авто.