Сирський прокоментував складну ситуацію на східному фронті

19:08, 13.03.2024
Сирський прокоментував складну ситуацію на східному фронті

Сирський працював у двох бригадах, де поступово ускладнюється обстановка. (facebook.com/CinCAFofUkraine)

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський особисто побував на окремих ділянках східного фронту і повідомив, що оперативна обстановка там залишається складною.

 

Як інформє Україна молода, про це Олександр Сирський повідомив у соцмережах в середу.

 

За його даними, російська армія зосередила основні зусилля в районах населених пунктів Терни, Іванівське, Бердичі, Тоненьке, Вербове і Роботине.

 

«Попрацював у двох бригадах, де поступово ускладнюється обстановка і є загроза просування російських підрозділів у глибину українських бойових порядків.

 

Після детального аналізу та оцінки обстановки разом з командирами та офіцерами штабу були прийняті всі необхідні рішення щодо посилення резервами, боєприпасами, засобами РЕБ зазначених військових частин, що надалі забезпечить стійкість нашої оборони на цій ділянці фронту», — інформує Головнокомандвач ЗСУ.

 

 

При цьому, генерал-полковник Сирський зазначив, що, ймовірно, внаслідок високого рівня втрат, активність армії рф на інших ділянках фронту "помітно знизилась".

 

"Це відбулося завдяки вчасно прийнятим управлінським рішенням на посилення оборони даної ділянки фронту, своєчасної заміни частин, що втратили боєздатність, а також завдяки мужності та стійкості наших воїнів.

 

За два тижні жорстких боїв противник зазнав надзвичайно високих втрат. Однак, всі населені пункти, які він намагався захопити, залишилися під нашим контролем", — сказав Сирський і додав, що все одно залишається "достатньо питань, які необхідно вирішувати на місці".

 

Як повідомляла "УМ", президент Зеленський обіцяє побудувати 2 тисячі км фортифікацій у три смуги