Всевидяче ГУР: кіберфахівці української розвідки зламали сервери Міноборони рф

09:47, 04.03.2024
Всевидяче ГУР: кіберфахівці української розвідки зламали сервери Міноборони рф

Кіберфахівці ГУР МО України реалізували чергову успішну спецоперацію проти держави-агресора росії . (Фото: Телеграм ГУР)

Кіберфахівці Головного управління розвідки в результаті DDoS-атаки отримати доступ до серверів Міністерства оборони РФ і дістали багато даних про військове керівництво окупантів, накази, звіти, розпорядження росіян.

 

Як інформує УМ, про це 4 березня повідомило ГУР МОУ у Telegram.  

 

"Тепер українська спецслужба володіє програмним забезпеченням для захисту інформації та шифрування, яке використовувало МО РФ, а також − масивом секретної службової документації російського міністерства війни", - написали у розвідці.

 

Йдеться про накази, звіти, розпорядження, доповіді та інші документи, які циркулювали між понад 2000 структурних одиниць Міноборони Росії.

 

У ГУР кажуть, що отримана інформація дозволяє встановити повну будову системи російського Міноборони та його ланок.  

 

"Аналіз отриманих даних також допоміг ідентифікувати генералітет, інших високих керівників структурних підрозділів МО РФ, а ще заступників, помічників, спеціалістів − усіх, хто використовував софт для електронного документообігу під назвою "бюрократъ"", − наголосили у ГУР.

 

Розвідка зазначає, що у її розпорядженні опинилась службова документація заступника міністра оборони РФ Іванова Тимура Вадимовича, який "відіграв важливу роль у тому, що кібератака стала успішною". 

 

ГУР запевняє, що робота у кіберпросторі росії триває. 

 

Як повідомляла УМ, ГУР запустило оновлений «Головний бот розвідки».