На Покровському напрямку зафіксовано найбільшу кількість штурмів росіян – Генштаб
На фронті протягом минулої доби зафіксували 264 бойових зіткнення, найбільше російських атак було на Покровському напрямку. >>
Захисники України продовжують палити ворожу техніку. (facebook.com/UALandForces)
Російські загарбники суттєво посилили своє угруповання й перейли від оборони до активних дій в районі Бахмута Донецької області.
Як інформує Україна молода, про це повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок.
"На сході обстановка залишається складною. Ворог не полишає спроб домогтися успіхів і щоденно атакує наші позиції.
Особливу активність проявляє в районі Куп'янська, де намагається просунутися вперед одразу на кількох напрямках. У районі Бахмута противник суттєво посилив своє угруповання та перейшов від оборони до активних дій", - наголосив генерал-полковник.
За його словами, росіяни намагаються там зупинити просування українських військ і відновити втрачене положення, використовуючи десантні підрозділи. Також на окремих ділянках використовують штурмові групи зі складу загонів "Шторм Z".
"Дії противника підтримуються щільним вогнем артилерії та мінометів. Постійно збільшується застосування дронів-камікадзе. Водночас завдяки професійним і злагодженим діям наших воїнів ворог зазнає великих втрат і не може досягти поставлених цілей", – сказав пан Сирський.
Командувач Сухопутних військ також повідомив, що провів роботу з командирами військових частин, які діють на напрямках зосередження основних зусиль противника, щоб оперативно реагувати на дії противника й виробити ефективні способи боротьби з ним.
"Після детального розгляду особливостей характеру та способу дій ворога ми обговорили всі можливі шляхи застосування наших військ. Спланували подальшу роботу.
Звісно, можна планувати будь-які дії, але їхня ефективність залежить насамперед від мужності та стійкості наших воїнів, рівня їхньої професійної підготовки. Тому завжди на перше місце ставлю моральну складову й готовність наших військовослужбовців виконувати поставлені завдання", - додав генерал.
Як повідомляла «УМ», Сили оборони України розбили колону російських загарбників під Красногорівкою на Донеччині.
На фронті протягом минулої доби зафіксували 264 бойових зіткнення, найбільше російських атак було на Покровському напрямку. >>
За підсумками наради Головнокомандувач ЗСУ Михайло Драпатий, начальник Генштабу ЗСУ Ігор Скибюк та тво міністра оборони Євгеній Хмара оновили перелік пріоритетних цілей і погодили продовження операцій. >>
Основною метою росіян залишається просування у напрямку Добропілля. Але досягти поставлених цілей ворогу не вдається. >>
На його переконання, Україна готова до миру на відміну від росії. >>
Вперше в історії Військово-морські сили України отримали підтверджене НАТО право командувати багатонаціональними силами Альянсу у сфері протимінних операцій після успішного проходження оцінювання за стандартами НАТО. >>
Одіозний міністр закордонних справ росії Сергій Лавров заявив про готовність Москви до мирних переговорів та закликав Сполучені Штати припинити постачання зброї Україні, яке він вважає неприпустимим. >>