Наступ на Бахмут є невдалим для росіян - Міноборони Британії

10:54, 28.09.2022
Наступ на Бахмут є невдалим для росіян - Міноборони Британії

Україна активізувала свої наступальні операції на північному сході країни. (facebook.com/GeneralStaff.ua)

Українські сили посилили наступ на північному сході країни, тоді як росія посилила оборону Луганської області одночасно з невдалими спробами наступу на Бахмут Донецької області.

 

Як інформує Україна молода, про це йдеться в розвідувальному огляді Міноборони Великої Британії у середу.

 

"За останні кілька днів Україна активізувала свої наступальні операції на північному сході країни. Підрозділи здійснюють повільне просування щонайменше на двох напрямках на схід від лінії річок Оскіл та Сіверський Донець, де сили консолідувалися після наступу на початку місяця", - йдеться в огляді британських розвідників.

 

За їхніми даними, росія більш істотно посилює оборону, ймовірно, через те, що український наступ загрожує частинам Луганської області на тлі завершення фейкового "референдуму" про її приєднання до рф.

 

Також британська розвідка зазначає, що важкі бої тривають у Херсонській області, де російські сили на правому березі Дніпра залишаються вразливими.

 

Крім того, росія продовжує свої невдалі спроби просунутися в районі Бахмута на Донбасі, навіть незважаючи на сильний тиск на її північному та південному флангах.

 

"Це, ймовірно, пов'язано з політичним тиском, оскільки Росія використовує сили, які в іншому випадку могли б посилити інші фланги", - йдеться в огляді.

 

Як повідомляла «УМ», раніше розвідка Британії заявляла, що росію чекають організаційні труднощі із забезпеченням всього необхідного для підготовки мобілізованих, ці люди можуть опинитися на передовій після мінімальної підготовки.

 

На Луганщині ЗСУ вже почали ліквідовувати перших «частково мобілізованих» росіян, яких Кремль кинув на фронт.