Наступ на Харків: окупанти стягують бійців і техніку до Ізюму та Куп’янська

18:01, 13.04.2022
Наступ на Харків: окупанти стягують бійців і техніку до Ізюму та Куп’янська

Бійці ЗСУ не дають ворогу спокою на Харківщині. (facebook.com/GeneralStaff.ua)

Російські війська посилюють присутність на Харківщині, але жодного реального просування не досягли. Продовжується часткове блокування та артилерійські обстріли міста Харкова.

 

На деяких тимчасово зайнятих територіях ворог вдається до формування підрозділів так званої “народної міліції”. Для виконання зазначених заходів здійснює відповідну роботу.

 

Крім того, окупанти перекидають на схід України додаткові сили й техніку, а також намагаються покращити власну логістику. Проте, завдяки ефективним діям ЗСУ, значного просування на Харківщині рашисти не мають.

 

Збройні Сили України завдали удару по 4-й гвардійській танковій Кантемирівській дивізії Росії. Українським військових вдалося завдати поразки російським військовим та захопити бронетехніку.

 

На східному напрямку бійці 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр" знищили дві бойові машини піхоти.

 

Важкі бої тривають поблизу селища Барвінкове й на Ізюмському напрямку.

 

Хотів би привернути увагу розвідтовариства: за даними місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", в місті Куп’янськ відбуваються ремонтні роботи поблизу зруйнованого мосту з метою покращення логістики.

 

Крім того,на аеродромі поблизу Куп’янську розміщуються до 12 гелікоптерів Ка-52, які забезпечують вогневу підтримку колон росіян і наносять удари по позиціям ЗСУ.

 

Варто зазначити,що навіть за повідомленнями російської сторони, жодного реального просування на Харківщині за останні кілька діб окупанти не отримали.

 

Збройні сили України дають відсіч ворогу! Ми – під надійним захистом наших військових. Зберігаємо спокій і віримо в ЗСУ!

 

І головне – віримо в нашу перемогу!

 

Як повідомляла «УМ», ЗСУ готові до будь-якх сценаріїв перебігу війни.