ОРДЛО визнано Росією в межах Донецької та Луганської областей

09:47, 22.02.2022
ОРДЛО визнано Росією в межах Донецької та Луганської областей

Подібні заяви свідчать про наміри розширити межі недореспублік.

Недореспубліки «ДНР» та «ЛНР» Росія визнає в межах Донецької та Луганської областей України, заявив глава комітету Держдуми РФ у справах СНД та зв'язків із "співвітчизниками".

 

Як інформує УМ, про це 22 лютого повідомили російські РИА Новости та Интерфакс.

 

21 лютого на засіданні Ради безпеки Росії глава МВС РФ Володимир Колокольцев запропонував визнати так звані "ЛДНР" в адміністративних кордонах Донецької та Луганської областей України до їх часткової окупації Росією: "Від Маріуполя і закінчуючи тими історичними кордонами".

 

Після цього президент РФ Володимир Путін підписав укази про визнання "республік" ОРДЛО, а також підписав угоди "про дружбу та співпрацю" з ватажками сепаратистів Денисом Пушиліним (ОРДО) та Леонідом Пасічником (ОРЛО).

 

Ці "угоди" передбачають, що їхні сторони "підтверджують та поважають територіальну цілісність та непорушність існуючих кордонів" одна одної.

 

Заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Андрій Климов заявляв, що Росія визнала "ДНР-ЛНР" у їхніх "фактичних межах".

 

Як повідомляла УМ, президент Російської Федерації Володимир Путін публічно підписав укази про визнання сепаратистських утворень ОРДЛО, які є терористичними маріонетками Кремля.