На Донбасі окупанти блокують рух на п'яти КПВВ

13:22, 02.01.2022
На Донбасі окупанти блокують рух на п'яти КПВВ

Контрольні пункти на контрольованій українським урядом території функціонують щоденно з 08.00 до 16.00. (Фото МВС)

Усі КПВВ на Донбасі відкриті українською владою для пропуску через лінію розмежування відповідно до рішення Командувача операції Об’єднаних сил.

 

Контрольні пункти на контрольованій українським урядом території функціонують щоденно з 08.00 до 16.00.

 

Тоді як окупанти продовжують повністю блокувати рух на п'яти з семи дорожніх коридорів.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє МВС у неділю.

 

Зазначається, що загарбники обмежують громадян й перешкоджають їх проїзду в обидві сторони.

 

У МВС повідомляють, що щоденно пропуск здійснюється лише в "Станиці Луганській". За тиждень через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України пройшли 6 553 особи, а на контрольовану територію – 5 512 осіб.

 

Навпроти КПВВ "Новотроїцьке" окупанти дозволяють пропуск лише деяким людям двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю. У ці дні лінію розмежування в контрольному пункті перетнули 424 особи та 84 транспортні засоби до тимчасово окупованої частини Донеччини водночас 292 особи та 72 транспортних засоби проїхали на підконтрольну українській владі територію.

 

Крім того, через КПВВ "Щастя" проїхали 3 вантажних автомобілі з гуманітарним вантажем від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Для населення тимчасово окупованої території України було доправлено будівельні матеріали, товари медичного призначення та комп’ютерну техніку загальною вагою понад 28 тон.

 

У МВС нагадують, що постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 р. № 1407 скасовано вимогу щодо самоізоляції для осіб, які виїжджають з тимчасово окупованої території через КПВВ.

 

Так, під час перетинання КПВВ на лінії розмежування громадянам не потрібно проходити обов’язкову самоізоляцію та встановлювати мобільний додаток «Вдома».