Звільнений чоловік Венедіктової отримав 750 тисяч компенсації законно - Клименко

17:29, 22.01.2021
Звільнений чоловік Венедіктової отримав 750 тисяч компенсації законно - Клименко

Клименко вважає законним звільнення чоловіка генпрокурора Ірини Венедіктової

Глава Нацполіції Ігор Клименко вважає законним звільнення чоловіка генпрокурора Ірини Венедіктової - Дениса Колесника -  з посади заступника начальника департаменту кіберполіції та  отримання ним грошової компенсації і подальше призначення на цю ж посаду після перемоги на конкурсі.

 

Як інформує УМ, про це він сказав в інтерв'ю Українським Новинам.

 

"Національна поліція діяла за законом. Цей співробітник мав відповідну вислугу, яка дозволяла йому на той момент вийти на пенсію і отримати відповідну компенсацію. Більш того, після цього він брав участь в конкурсі на заміщення вакантної посади заступника начальника департаменту ", - сказав Клименко.

 

Він додав, що чоловік Венедіктової пройшов цей конкурс і на законних підставах зайняв цю посаду."Все інше - домисли і суб'єктивна думка тих, хто про це писав", - запевнив Клименко.

 

Як повідомляла УМ, чоловік генерального прокурора Ірини Венедиктової Денис Колесник звільнився з посади заступника начальника департаменту кіберполіції, отримавши при звільненні 750 тис. гривень, а після оголошення конкурсу на цю посаду подав кандидатуру і знову обійняв посаду заступника начальника департаменту.