У Тернополі день жалоби: попрощалися із загиблим сержантом «Айдару» Іваном Дедюхом

15:57, 01.07.2020
У Тернополі день жалоби: попрощалися із загиблим сержантом «Айдару» Іваном Дедюхом

У зв’язку із загибеллю захисника в Тернополі 1 липня оголосили днем жалоби

Мешканці Тернополя провели в останню путь сержанта 24-го окремого штурмового батальйону "Айдар" командира відділення Івана Дедюха, який загинув на Донбасі.

 

Як повідомляє УМ, прощання розпочалося на Театральному майдані.

 

Віддати шану захиснику прийшли родичі, друзі, побратими та небайдужі тернопільці, які не стримували сліз, пише 4tv.

Прощання відбулося на Театральному майдані.

 

Згорьована мати воїна постійно була біля його труни, жінці неодноразово надавали медичну допомогу. Похоронили Дедюха на Микулинецькому цвинтарі в Тернополі.

 

У зв’язку із загибеллю захисника в Тернополі 1 липня оголосили днем жалоби. У місті приспустили державний прапор України на будинках і спорудах усіх форм власності.

 

"Іван був гарною людиною, справжнім солдатом, хорошим командиром, патріотом. Він завжди рвався в бій. На жаль, війна забирає найкращих", – згадує про загиблого тимчасовий виконувач обов’язків командира штурмового взводу сержант Валентин Вазійчук.

Провести воїна прийшли друзі, побратими та звичайні містяни.

 

Як повідомляла УМ, Іван Дедюх отримав множинні осколкові смертельні поранення внаслідок розриву невідомого боєприпасу поблизу Старогнатівки на Донеччині у суботу, 27 квітня.У нього залишилися батьки, дружина та діти.

 

Про полеглих захисників України у минулому місяці читайте у матеріалі «України молодої»: Загиблі герої червня: пам’ятаймо про їхній подвиг.