Голова Мюнхенської конференції пропонує дати шанс Росії, попри Україну

17:00, 14.02.2020
Голова Мюнхенської конференції пропонує дати шанс Росії, попри Україну

Вольфганг Ішингер

Керівник найавторитетнішого міжнародного форуму – Мюнхенської безпекової конференції – вважає, що Захід має залучати Росію до співпраці попри всі порушення міжнародного права з боку Кремля.

 

Про це заявив її очільник, колишній німецький дипломат Вольфганг Ішингер, відкриваючи засідання конференції у Мюнхені, пише Європейська Правда.

 

Ішингер наголосив, що світ опинився у новій міжнародній реальності та перед безпрецедентними викликами. "Нинішній стан глобальної відсутності безпеки є абсолютно неприйнятним", - заявив він.

 

Для подолання проблем він, зокрема, запропонував посилити діалог та співпрацю з Росією.

 

"Навіть якщо ми маємо визнати, що Росія пішла геть від Європи, навіть попри її дії в Сирії, Грузії та Україні...  це все одно наше зобов’язання тримати двері відкритими, давати шанс. Це – наше надбання 1990 року (після падіння Берлінської стіни)", - заявив Ішингер.

 

Як повідомляла УМ, три міжнародні організації у співпраці з Російською радою з міжнародних справ оприлюднили свій план припинення війни в Україні.  Основною ідеєю цього плану є відновлення співпраці Європою та Україною з РФ без відновлення українського суверенітету над Кримом, а також розробка "нової української ідентичності".

 

 У США назвали неприйнятним «мюнхенський план» завершення війни в Україні