Завершилась ідентифікація тіл загиблих у катастрофі літака МАУ українців

09:41, 17.01.2020
Завершилась ідентифікація тіл загиблих у катастрофі літака МАУ українців

Експерти МВС отримали ДНК-профілі останків всіх 11 громадян України, загиблих у катастрофі літака МАУ. Проводиться підготовка для подальшої передачі тіл до України.

 

Про це повідомляє МВС.

 

“Сьогодні експерти МВС, які знаходяться в Тегерані, отримали ДНК-профілі останків всіх 11 загиблих громадян України. Проводиться підготовка для подальшої передачі до України”, - йдеться у повідомленні.

 

За попередньою інформацією передачу тіл 11 загиблих планується провести до 19 січня 2020 року.

 

В МВС додали, що зараз 2 експерти-генетики МВС України залишаються в Тегерані до завершення ідентифікації загиблих та повернення родичам.


Раніше слідчі Національної поліції України за участю експертів МВС зібрали зразки ДНК родичів загиблих в авіакатастрофі в Тегерані українців.

 

 

Як повідомляла УМ,  СБУ розслідує катастрофу літака МАУ в Ірані за трьома статтями 

 

Влада Ірану визнала, що український літак був збитий ракетою. Відповідальність за збитий літак МАУ взяв «Корпус вартових ісламської революції» Протести поширилися по всьому Ірану, включаючи такі великі міста, як Шираз, Ісфахан, Хамедан і Орумія.

 

Протягом декількох днів іранські офіційні особи рішуче заперечували свою провину.

 

Потім в Ірані заявили про арешт деяких осіб через збиття українського літака над Тегераном.

 
Раніше повідомлялося, що Україна отримала доступ до чорних скриньок літака МАУ, який розбився під Тегераном, та записів диспетчерів з центру управління польотами аеропорту іранської столиці.
 

Нагадаємо, раніше представник влади Ірану заявив, що розслідування авіакатастрофи літака МАУ може зайняти від одного до двох років. Також повідомлялося, що Тегеран має намір самостійно отримати дані самописців, що може зайняти до двох місяців.

 

Україна просить Іран передати їй «чорні скриньки» літака МАУ