У Києві вчительку притягли до відповідальності через булінг

13:01, 14.12.2019
У Києві вчительку притягли до відповідальності через булінг

Київські поліцейські склали 3 адмінпротоколи на вчительку однієї з шкіл Подільського району столиці через булінг.

 

Про це повідомляє пресслужба поліції.

 

Зазначається, що до правоохоронців звернулись батьки учнів загальноосвітньої школи, що розташована в Подільському районі, з повідомленням про жорстоке поводження до дітей з боку вчителя, яке відобразилось в цькуванні, безпідставних звинувачень та приниженню особистості школярів.

 

"Працівники сектору ювенальної превенції встановили, що вчитель впродовж декількох днів двічі під час уроку кричала та ображала школярку, через що остання була змушена звернутись до медичного пункту у зв’язку з погіршенням самопочуття. Окрім цього, факт психологічного тиску відбувся ще по відношенню до двох дітей", -  йдеться в повідомленні.

 

Факт булінгу підтвердило і керівництво школи та додало, що педагог схильна до агресивних дій, використовує нецензурні вирази стосовно колег, батьків та дітей. 

"Правоохоронці склали два адміністративні протоколи за ст. 173 (Дрібне хуліганство) та один за ст. 173-4 (Булінг учасника освітнього процесу) Кодексу України про адміністративні правопорушення, та направили їх  для прийняття рішення до Подільського суду міста Києва", - зазначили в поліції.