Загиблий на Донбасі полковник «Альфи» Каплунов був таємним свідком у справі ексберкутівців

16:36, 10.12.2019
Загиблий на Донбасі полковник «Альфи» Каплунов був таємним свідком у справі ексберкутівців

(УНІАН)

Загиблий на Донбасі співробітник Центру спеціальних операцій СБУ "А" полковник Дмитро Каплунов був засекреченим свідком у справі проти п’ятьох ексберкутівців.


Про це на засіданні Святошинського райсуду Києва, який розглядає справу про масові вбивства на Майдані 20 лютого 2014 року, заявив суддя Сергій Дьячук, повідомляє УНІАН.

 

“На жаль, маємо повідомити учасників процесу, що серед свідків обвинувачення був допитаний свідок, який був легендований ім’ям “Дмитро”. У зв’язку з трагічними подіями ми маємо можливість, на жаль, розкрити його дані — це Дмитро Каплунов, Герой України. Він став Героєм України посмертно, виконуючи свої службові обов’язки”, - сказав суддя.

 

Як повідомляла УМ, увечері в неділю, 1 грудня, у пресцентрі штабу ОС повідомили про двох військових, які, відбиваючи диверсійно-розвідувальну групу противника, підірвалися на невідомому вибуховому пристрої.

 

Денису Волочаєву було 37 років. Дмитру Каплунову – 38.

 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав указ про присвоєння звання Героя України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” полковникам Денису Волочаєву та Дмитру Каплунову (посмертно).

 

Майже тиждень окупанти не віддавали родині тіло Дмитра. Зрештою Україні вдалося повернути загиблого Героя додому.