У Парижі проходить пресконференція «нормандської четвірки» (Наживо)

00:32, 10.12.2019
У Парижі проходить пресконференція «нормандської четвірки» (Наживо)

В Єлисейському палаці почалась пресконференція лідерів України, Росії, Німеччини та Франції.

 

Перед нормандською зустріччю український президент провів двосторонні переговори з президентом Франції та канцлером Німеччини.

 

Після переговорів "четвірки" відбулась зустріч "віч-на-віч" Зеленського з Путіним. 

 

 

Як повідомляла УМ, зустріч Зеленського з Путіним тривала понад годину. Принаймні у частині переговорів брали участь представники "Нафтогазу" (Андрій Вітренко), Газпрому (Олексій Міллер) та український і російський міністри, відповідальні за питання енергетики (Олексій Оржель та Олександр Новак).

 

Після переговорів за участю делегацій президенти Путін і Зеленський провели переговори тет-а-тет, які тривали менше півгодини.

 

Відомо, що до складу української делегації увійшли голова МВС Арсен Аваков, голова СБУ Іван Баканов і головнокомандувач Збройних сил Руслан Хомчак. Раніше очільники цих відомств участі в нормандських самітах не брали.

 

Окрім них, українську сторону представляють також міністр закордонних справ Вадим Пристайко, глава ОП Андрій Богдан, міністр енергетики Олексій Оржель, а також виконавчий директор Нафтогазу Юрій Вітренко.

 

З російського боку до Парижа прибули глава МЗС Росії Сергій Лавров, глава "Газпрому" Олексій Міллер та міністр енергетики РФ Олександр Новак.