Хомчак та Аваков пояснили західним дипломатам ситуацію на ділянках розведення

17:51, 07.11.2019
Хомчак та Аваков пояснили західним дипломатам ситуацію на ділянках розведення

Начальник Генерального штабу Руслан Хомчак і міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розповіли тимчасовому повіреному у справах США в Україні Вільяму Тейлору і послу Франції Етьєну де Понсену про ситуацію на ділянках розведення військ на Донбасі.

 

Про це вони розповіли в селищі Золотому-4 Луганської області, куди ті прибули в супроводі помічника президента України Андрія Єрмака, міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Оксани Коляди, передає "Інтерфакс-Україна".  

 

"Тут (в Золотому-4 – ред. ) ми отримали свій досвід. У Петровському зовсім інша місцевість, там поле і там отримаємо свій досвід. Сім днів тиші в межах ділянки було витримано, без порушень. Тільки це стало підставою для того, щоб можна було виконати вимоги цього рамкової угоди і розводити війська. з тих пір тут не було ніяких порушень", - сказав Хомчак.

 

Він зазначив, що "трохи далі іноді бувають порушення в районі хутора Вільний, але на ділянці розведення немає".

 

На сторінці МВС у Facebook вказується, що також були присутні міністр інфраструктури Владислав Криклій, посол Німеччини Анка Фельдгузен, посол Великої Британії Мелінда Сіммонс.

Аваков розповів, що в Золоте передислокували достатню кількість особового складу нацполіції і нацгвардії, щоб забезпечити охорону громадської безпеки та порядку.

 

Як повідомляла УМ, у Золотому-4 на Луганщині завершився етап розведення сил і засобів з обох сторін