Богдан Яременко не проти роззброєних окупантів на території Донбасу

13:26, 07.10.2019
Богдан Яременко не проти роззброєних окупантів на території Донбасу

Богдан Яременко (фото: "РБК-Україна")

Окупанти ДНР, які воювали на боці Росії, можуть залишити територію окупованого Донбасу разом з виводом російських військ, а можуть лишитися, але без зброї і участі в правоохоронних органах.
 
Про це заявив депута від фракції "Слуга народу" Богдан Яременко в інтерв’ю "РБК-Україна".
 
"Захочуть вийти разом з виведенням російського озброєння, командних структур і т. д. - хай виходять. Вирішать залишитися в ОРДЛО без зброї - нехай залишаються", - сказав він.
 
Загалом, за словами Яременка, "це проблема Росії і цих людей", що їм робити далі.
 
Він також додав, що Мінські домовленості говорять про "народну міліцію" на Донбасі, але це не означає, що "міліцією" мають стати перший і другий армійські корпуси, які знаходяться в ОРДЛО.
 
За словами "слуги народу", право участі в роботі певних правоохоронних структур матиме місцеве населення з громадянством України. 
 
"І логічно, що в них буде передбачена для цього зброя. Але там не повинно бути ніяких формувань, які непідконтрольні, непідзвітні і не під командуванням української влади".
 
Як писала "УМ", розведення військ у Петрівському і Золотому на Луганщині, яке мало розпочатися 7 жовтня, відкладено через порушення окупантами режиму припинення вогню в цих точках.